1. 1.
    Türkiye’ye geldiği zaman tatilini en kral şekilde yapacağı için mutlu olan gurbetçidir. Evet.
    5 ... oytunkaran
  2. 2.
    Sizin aklınız böyle tilkiliklere güzel çalışıYor.
    Euro yükselişte diye sevinen hic gurbetçi tanımıyorum.
    öYle biri de varsa şerefsizin en önde gidenidir.
    7 -8 ... sari civciv
  3. 3.
    muhtemelen ak partili bir çakaldır dolar yükseldikçe reiss rte başkan diye haykırır onu desteklerler tabi dolar yükseldikçe işlerine geliyor damadı ekonomi bakanı yaparsan dolar 7 de olur 10 da.
    4 -2 ... yazar cizer34
  4. 4.
    memleketinden yazlık almaya, emekli olunca da buraya yerleşmeye, buradan da dışarıdan emekli olup çift mayış bağlatmaya daha çok yaklaşmış olan gurbetçidir. gerçi gurbetçi midir, vatan haini mi orayı bi kafada oturtmak gerek önce.
    4 -1 ... sifrem1234
  5. 5.
    ben Euro yükselişte diye sevinen çok gurbetçi tanıyorum. 25 yaşında bir sıvacı antalyada yazlık alabilir mi aq. alamancı olunca alıyor. zevkinden kıstığınıda sanmıyorum. evet. teşekkürler.
    1 -1 ... baba kreyzi
  6. 6.
    Alamanlar bizi gısganıyyo demesinin altında kendilerini kast ediyorlar.
    1 ... thebiggraywolf
  7. 7.
    1 euro verip 7 küsur alıyor

sevinmek ney ?

çoğu göbek atıyor.
    1 ... lord of the pilihoz
  8. 8.
    Salak gurbetçidir. Küçük hesapçıdır. Dolar yükseldikçe başa çıkmak için para basıyorlar şu an. Yani ne olacak küçük sincap fiyatlar artacak. Burada harcadığın para ile Avrupa'da harcadığın para gene bir birine yaklaşacak.

Vatanını seven vatanına döviz ile yatırım yapar. Vatanını seven dedim. Gurbetçiler sizlik bir sorun yok devam edin.
    1 ... uzay muhtari
  9. 9.
    sevinmekte haklı olan gurbetçidir.
    türkiyeye gelir, en kral tatilini yapar. orada standart asgari maaşlı olmasına karşın burada en üst seviye maaş alan bakan akrabaları gibi en pahalı yerlerden alışveriş yapar.
    sonra da;
    ***ahh canım, imkanım olsa da ülkeme geri dönsem. siz çok şanslısınız, türkiye cennet, reisimizi orada hekres kıskanıyor der ve 1 aylık maaşı ile aldığı mercedes arabasına atlayıp tekrar gavur alamanyasına geri döner****
    2 ... aklimakomikbisigeldi
  10. 10.
    E ee ne var bunda?

Ülke yansın, yıkılsın yeter ki benim eurom artsın demedikten sonra.

Eurosu olmadan böyle diyen mallar var. Kim olduğunu da biliyorsunuz.
    3 ... tea man