1. 1.
  adam haklı beyler.

  ben tatmin oldum.
  ... lan senin de nickinin de amk
 2. 2.
  biz bunu nasıl düşünemedik ya.
  ... berserk
 3. 3.
  dolara küfredip değerini düşürelim. Şerefsiz dolar!
  7 ... canabar
 4. 4.
  dolar lobisini bitirecek dahiyane fikir
  2 ... pencere amelesi rapunzell
 5. 5.
  Sabah akşam dolar yiyeceğiz demektir. Afiyetle.
  2 ... gazeloglu
 6. 6.
  bir şeye talep artınca fiyatı düşmez aksine yükselir.
  ... once upon a time in cizre
 7. 7.
  (bkz: bim 3 liradan dolar alıp satsa piyasa kırılmaz mı)
  ... noxeca
 8. 8.
  asıl ve kesin çözüm şudur:
  şimdi ülkenin karadeniz'e yakın olan kısımları rusya'ya; akdenize yakın olanları kıbrıs'a ve orada biraz dinlenip arap ülkelerine; ege ve marmara'ya yakın olanlar italya yunanistan filan oralara yüzecekler ve karaya çıkabilenler orada sessizce dikkat çekmeden yaşayacaklar. evet ülkenin yarısını boşalttık. şimdi anadolu ve doğu filan kaldı. anadolu bölgesi sakinlerimiz karadenizdeki veya akdenizdeki yüzücülere katılabilir veya doğudan yürüyerek ilerleyenlere katılabilirler. ve doğudakiler de oralarda deniz olmadığı için yürümek suretiyle daha da doğuya hatta mümkünse çin'e kadar ilerleyecekler gizlice evet. ve böylece ülke boş kalmış olacak.
  peki boşalmış ülke ekonomik olarak bize nasıl katkı sağlayacak? şu şekilde. eğer ortada türk lirasını harcayacak kimse kalmazsa dolar lobisi de bu işe çok kızıp "doları düşürelim bunlar gitti" diyecek ve dolar düşecektir.
  dolar düşer düşmez orada ve de burada saklanmakta olan vatandaşlarımız yüzerek ve yürüyerek geri ülkeye dönecek ve millet kıraathanelerinde kutlamalar yapacaklar ve ülkemiz tekrar "uzun adamla mutluluğa doğru" günlerine geri dönecek.
  ... hangi kanal