bugün

Reyizci, tayyipçi, siyasal islamcı gavsçıları etkilemeyecek olay.
18 lira da olsa yine Erduvan'a oy atarlar.
Keşke şu an 8 lira olsa, biz de eğlenirdik biraz.
Adamlar zaten ekmeği lirayla alıyor amk, hemen olsun bence.
Bundan sonra maaş düşük geçinemiyorum diyenlere fındık kilosu şu diye ağlayanlara banane amk diyeceğim.
Keşke olsa da dolarımı bozdurdam. 3.75 de 1000 dolar almıştım 3750 ye şimdi 8k dan satar keyfime bakarım. Makarnayı gidip dövizciye vermeyin Tiger Tiger diyerek yoksa sopa ile kovalar...
akepeye oy atanlara akepenin kefil olacağı gerçeğinden hareketle bir 5 yıl daha icranın kapıya dayanmayacak olması.sonrakiseçimde oy kullanmayı unutmayın.
daha da bu saatten sonra fakir fukara vs skimde olmaz. gebersinler açlıktan isterlerse.
Dolar 1 tl de olsa CHP taraftarları hıncından yine patlar.adamların dertleri memleket değilki.dert ülkeyi niye Kemalistler yönete miyor bu gerisi hikaye.
Aman bana giren çıkan yok. Açlıktan gebersin fakir piçler gerçi o zaman da akıllanacaklarını zannetmiyorum ama.
Temmuz ortasında Dış borç ödemesi var; katar dan sadaka gelmez ise şayet 5 i geçmesi kaçınılmaz olan durumdur. Buda burada dursundur.
dedi düşmesi için hiçbir şey yapmayıp üstüne gidip dolar alan adam. yok be oğlum, vatanseversiniz tabi ki. dolarla tayyibin ne ilgisi var sonuçta düşünce ülke kazanacak.
Reyizcilerin umrunda olmayacak olandır.

Adamlar bir kere alışmış zaten kalitesiz yaşamaya. Bimden köpek eti yiyip, Pazardan 3 liralık don giyen insan doğal olarak doların çok koymadığını düşünür.
Durumun olur giyinemezsin, yiyemezsin fakat bunlar varyemez.
akla gelen başa da geldiği için olursa çok şaşırmayacağım.
soğan kuru da 7 lira çok da şeetme.
güncel Önemli Başlıklar