1. 1.
    https://scontent.fist1-1....41a9c658b&oe=5BF89999
    ... timur cengiz hulagu
  2. 2.
    Az önce bir yeni kampanya daha okudum aynen şöyledir;

"Ankara'da bir inşaat firması dolar bozduran müteahhitlere ücretsiz vinç hizmeti vereceklerini söyledi."
    ... theos
  3. 3.
    Ben kutluyorum böyle insanları. Bir katkıları oluyor mu? Belki 0.0001 katkısı bile olmuyordur.

Ama olsun yine de kendileri bir yardımları dokunsun diye çabalıyorlar.

Ama burada önemli olan kısım bizi illa birleştirici kılması için hayatın bir kriz çıkarması bir doğal afet olması ya da bir savaş mı çıkması lazım?

Normalde neden bir bütün olamıyoruz bunu iyice düşünmekte fayda var.
    2 -1 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    Dolar bozdurana Çeyrek altın veren salaklar bile varmış.

Dolarımızı bozduruyoruz, gidiyoruz döviz bürosu fişini gösteriyoruz, çeyrek altınımızı alıp gerisin geriye döviz bürosuna gidip biraz düşmesini bekleyip tekrar dolar alıyoruz. Halihazırda güzel bir çeyrek altınımız oluyor.
    2 ... asuregibisurat
  5. 5.
    dolar bozma olayı belki bir nebze anlaşılır ama dolar yakmak nedir. hoş gerçek dolar değiller ama mantık olarak doların yüksek olma sebebi miktarının az olması yani piyasada az bulunması o zaman sen elindeki doları yakmak yerine piyasaya sürersen miktar artacak ve doğal olarak değeri azalacak. Ama maalesef bazı çomar kılıklı kuklalar yalakalık ve şov amaçlı bu olayı gerçekleştirdi.
    ... photoman
  6. 6.
    aramızda bazıları çomarlarda zeka arıyor, enteresan. bunlarda anca sinsilik olur.
    ... lan senin de nickinin de amk
  7. 7.
    an itibariyle başlattığım kampanyadır.

1 dolar verene 1 türk lirası veriyorum, trump türkün gücünü görsün, dolarını tl ile aynı fiyata bozdur amerikayı çıldırt!

hadi din kardeşlerim trumpa ayar verme vakti, ekonomimiz şahlanacak!
    ... gold tab gibson