bugün

dolar 5.93 e düştü

ak troller ölü taklidi yabıyor.
kahrolsun şerefsiz.
Faizler %12 yi gecti delikanlı ondan olmaaın benim anlamadıgım bu iktidarın yancı is adamı Mütahit Faizlerin Artmasi normalde onların isine gelmez demmek kki okadar döviz borcu varki dövizi tutmak ve cekmek icin bu yolla basvurdu bizimkiler
Edit =15 temmuzda 125 milyar dolar
Bak suan nerelerde 100 milyar$ baraj
Psikolojik sınir bu sınırın altına inmemesi gerekiyor bu da link...
http://www.cnnturk.com/ek...leri-5-yilin-dibini-gordu
Hiç de kahrolmuyorum, doların düşüşünü alım fırsatı olarak değerlendiriyorum, size de tavsiye ederim.

Üsttekilerin ekonomi bilmeden verdikleri talimatlarla çok para kazandım, yine kazanacağımdan eminim.
Şükür doların düştüğünü görüyoz her gün.
geziciler türkiye'de yaşamıyor sanan geri zekalı çomarların dilinden düşürmediği gezicidir.

keşke senin götünü yaladığın adamlar doları düşürse de, senin tabirinle geziciler hep kahrolsa.
dolar nasıl düşüyor? Merkez Bankasının gizliden faizleri %12'lere çıkarmasıyla. Bu sefer noluyor? Piyasada para dönmüyor. Bu seferz noluyor? Büyük bir durgunluk başlıyor çünkü kimse bir şeyler alıp satamıyor çünkü para yok. Bu sefer noluyor? Enflasyonist ortamda resesyon, yani stagflasyon, yani en kötü ekonomik kriz çeşidi.

Çomarlar da hala gezi kalktı çıktı diye cirit atıyor.
Herkesi kendisi gibi "maddi" kökenlere bağlı yaşıyor sanan dangalakların genel zırvalama konseptine en güzel örnektir.

Hatta bunlar 5 canın yitmesine sebep olarak kullanılan materyallere harcanan meblağı da eski para birimi ile ifade ederek "gezi olaylarının maliyeti x trilyon" diye gevelerler.

Psikolojisini siktiklerim işte...
2 liranın üstünde dolar alan orantısız molotofçuların da dahil olduğu gruptur.3-5 otibis daha yakın lan sevgi pıtırcıkları.belki götünüzdeki ağrı geçer biraz.
dolar 2 liranın üstünde çıktığında kriz çığırtkanlığı yapan molotofçu çevrecilerin şu anki durumudur.
güncel Önemli Başlıklar