1. 1.
    aksine dolara güvenilmemeli bi bakarsın ertesi gün 10 olmuş. ama reisimiz var biri siler sıfır olur.
    2 ... ikinci nesil yazar
  2. 2.
    2002 de 1,4 ile aldıkları doların düşeni bana, çıkanı sana girsin mi?
    3 -4 ... dinsiz kitapsiz kafir
  3. 3.
    kamalist yazmalıydın dostum. böyle olursa troll maaşından keserler, benden söylemesi.
    tanım: memleket satılırken suspus olmaktan evla olan durumdur.
    ... koprualti
  4. 4.
    önce biraz kendinizi geliştirip sonrasında çemkirmeniz gereken insanlardır. başlık çoğul açılmış ( kemalistler ) entry tekil bitiyor ( tiptir ) diye. bu da yeni çıktı dolar trollüğü. bunları toplayıp sıra ile böyle eski yeşilçam filmlerindeki gibi çember yapıp ortada döndüre döndüre döveceksin ibreti alem olsun diye. bıkmıyor sıkılmıyorlar lan her gün aynı başlık 2-3 defa mutlaka açılıyor.
    6 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    la asıl sus pus olanlar

o donsuz dincilerle

yancı işadamları

hani ya noooldiiii ????

dolar paraşütsüz düşiyiiiii ????

akabeli yancı

zamları geri almiyiiiii ????

reyizimiz başımızda

hülooowwwww.

ossssssmanlı geliyiiiiiiii.
    2 -1 ... timur cengiz hulagu
  6. 6.
    sus pus olan kemalistler değil de cehapeli mal liseliler gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var.
    1 -2 ... ibni maymun
  7. 7.
    Ya Bi sus göt kılı.
    Gılışdarın göt gılı.
    1 -3 ... vatansever terorist
  8. 8.
    kemalist değil ancak bir muhalif ve bir atatürkçü olarak diyorum ki; dolar az buçuk düşse de (böyle şeylere haddinden fazla takmamak lazım, bir birimlik şeyler gelip geçicidir.) hayat pahalılığı tam gaz devam ediyor ve kaç-ak saray israf kesesini sonuna kadar açmayı sürdürüyor.
    özetle gayet de sus pus olunacak bir durum yok.
    3 -1 ... nardaninciler
  9. 9.
    Merkez bankasi Dolar rezervi son 2 ayda 30 milyar dolar azaldi daha dun Mb piyasaya 2 milyar dolar surdu
    Simdi anladinizmi Dolar niye dusuyo diye;
    Kuyrugu dik gosterme Meselesi
    Ve Keriz Silkeleme operasyonu
    Doviz 3-4 Ay sonra 7 oldugunda 5 tenn bizduranlar bol bol aglar artik *
    dolar düşünce suspus olan kemalistler
    1 ... hayat zor bea
  10. 10.
    çok değil 2010 yılında satış ortalaması 1,5 TL olan doların 2018 yılında 6 tlden 5,73'e inmesi gerçekten büyük başarı.su akpliler ne kullanıyorsa bize de söylesinler, kafaları hep çok güzel.
    1 ... serdarcrowley