1. 1.
  Yahu bu ne saçmalıktır anlamıyorum. Nasıl olur da bu kadar kör cahil olursunuz? Bu ne cahil özgüvenidir? Sen aç bi önce kümülatif duruma bak. Sadece bir yıl önce 3,10-tl olan kur bu gün 3,94-tl olmuş. Yani %30 civarı paran değer kaybetmiş. Nasıl hala "dolar düşünce" diyorsunuz siz? Aptal da değilsiniz. Bu kötü kalplilik düpedüz.
  2 ... uludaggozluk
 2. 2.
  Dolar hala yeterli seviye de düşmedi. Dolayısıyla hala konuşmak lazım, daha doğrusu hep beraber icraat yapmamız lazım.
  3 ... cimbomlu yazar
 3. 3.
  katar´dan gelecek olan 15 milyar dolarin nelere yatirim olarak dönecegini merak eden sözde güruhtur.
  "borclanmaya devam ederek dolari düsürerek sadece günü kurtarmis oldugumuzu unutmayalim, beklenilenden daha fena bir cöküse sürüklenebiliriz." diyen kisidir aslinda.

  ayrica; "bizi kiskaniyorlar" diye cikisilan almanya´nin türkiye´ye yapilan ihracati hermes güvencesi altina almasi da ayri bir konu.
  avrupa´ya borclanmalar da git gide artacak anlamina geliyor. yakinda yunanistan türkiye´ye borc vermeye kalkarsa hic sasmam.
  1 -1 ... kultursuz dinazor
 4. 4.
  Dolar 1 haftada 4.50den 6.75e cikmis. Dolar indi diyor bazilari.
  1 -1 ... kedi memduh
 5. 4.
  Düşük dediği kavram an itibariyle 5.76 türk lirası. Yandaşların tuzu kuru tabii. Şu an 1 ay boyunca insani olmayan şartlarla çalışıp toplamda 278 dolar kazandıkları işlerindeler. Sesleri kesilmedi.
  5 -2 ... atesintaptigikadin
 6. 5.
  enteresan güruhtur. o değilde bu muhabbeti yapanları görünce bir zamanlar barbaros bulvarında elinde direksiyon ile düüüttt düüüüütt diye diye gezen deli geliyor aklıma. böyle saçına başına direksiyonuna kurdeleler bağlar gezerdi. 3 lira olan dolar 7 liraya çıkmış. şimdi 6 liraya düştü diye millet göbek atıyor. tam deli işi *
  12 -3 ... mel mel bakan gibson
 7. 6.
  reyiz o zalım gılişşdarın oyununu gene bozdu da

  o zavallı rahibi saldı.
  3 -3 ... timur cengiz hulagu
 8. 7.
  Dolar 1 tl olacak diyerek yola çıkanların yanlış politikalarıyla 8 tlye yaklaştıktan sonra brunson da gittikten hemen sonra ne hikmetse? 5.5 tlye düşmesini sevindirici bir şey gibi gösterenlerin şakşakçısı olan grubun, bu durumu başından beri iyi takip eden normal zekadaki ve vefadaki insanlara uygun gördüğü tamlamadır.
  4 ... okuyupadamolucam
 9. 8.
  Benim sesim çıkıyor. Bir finansla uğraşan kişi olarak diyorum ki 5.55 lerden geri dönecek. 6.50 geri gelir. ABD’nin Türkiye ile işi bitmedi. Ve ABD şunu öğrenmiş oldu ki bir şey yaptırmak istiyorsan ekonomisiyle oyna götünü dön sikicem sana da bişey vermeyecem dese bile dediğinin yapıldığını öğrendi.
  ... sozlugun krali
 10. 9.
  Hakkında konuşanı gözaltına aldıkları için olabilir.
  1 ... nicktenkaybeden