1. 1.
  gavat kemalistleri çıldırtan durum.
  2 -6 ... tarihci memur
 2. 2.
  hangi tek hane diye sordurtur. enflasyon çift haneli. her zaman çift haneli idi. ne güzel lan hesaplarken fiyatı fazla artmayan şeyleri topla sonra çık enflasyon tek haneli de. ekmek su biber ne bileyim yıllardır kuruş kuruş artan şeylerle enflasyon hesabı mı yapılır. türkiye yüzde 7 büyüdü. nasıl büyüdü ? yurt dışından alınan şeyler 2 sene öncesine göre yüzde 300 artmış hesaplarken bunu alıyorlar ekonomi büyüdü diyorlar millette halay çekiyor ekonomi çoh eyiymiş diye. sonra akşam çocuk soruyor "baba şu televizyonda sürekli adı geçen kırmızı et ne" diye.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  fiyatlarda ondan artıyordur. kesinlikle yalan olan iş.
  önce bi linke bakmak lazım ama malum biliyorsunuz kamu çalışanlarının zammına enflasyon farkı ödeniyor. belki bundan kaçmak için yanlış açıklıyorlar.
  ... lan senin de nickinin de amk
 4. 4.
  hala çift haneli yalan haber efenim yayalım .
  1 ... osmannaga
 5. 5.
  sorun ekonomi değil sorun denizin diğer tarafındaki orman ayısı. dünyayı kontrol ettiğini sanıyor. herkesi tehdit ediyor. blöf yapıyor. tutmayacaktir. Türkiye farklı pazarlara yönelmesi lazım. komşu ülkelerle sıkı işbirliğine girip büyük sanayi kurması lazım. hem turistik hem gıda sektörü açısından çok önemli bir coğrafyada bulunuyor. sorunun kilit hamlesi üreten bir ülke haline gelmektir.
  ... selcukk