1. 1.
    Adam twit atmış,
    dolar isterse elli lira olsun, ayakkabı almam lastik keser giyerim dışarıda yemek yemem kuru ekmek soğan yerim ama ben Çanakkale'de yatan dedemin başını eğdirmem..

Çanakkale şehitlerimiz ile dolar gündemi arasında bağlantı kurmaya çalışıyorum ama neresinden tutsam olmuyor. Sanırım ben bir şeyleri kaçırıyorum..
    28 -15 ... do min joon
  2. 2.
    Bu osmanlı torunlarına birileri 1914'te dahi osmanlı lirasının 3.5 dolar olduğunu söyleyebilir mi?

Asıl sizin gibi cahilleri görse başları eğerdi.
    O eğitimsizlikte bile bunlardan zekilerdi, eminim.
    21 -9 ... eylulsabahi
  3. 3.
    Welcome to çomaria. We have only one god and its god of receb.
    9 -2 ... french prens
  4. 4.
    lan olm konyaya gidecem bugün. yazmayın şöyle şeyler. *
    3 ... tecoogluteco
  5. 5.
    Bir istanbullu bakışıdır. Dolar başınıza vurdu heralde. bundan bile şehir ayrışmıs. Dolar istediği kadar arttsin en fazla baticaaaazzz abiii yhaaa kafasını gördükten sonra bu adamlar bana che guevara gibi geliyor.
    2 -4 ... irradiance
  6. 6.
    Sevdiğini söylemek yetiyor icraat yapmasan da olur bu devirde.
    ... sogeking
  7. 6.
    Konya sokaklarında bu artışı tesetttürsüzlüğe ve namaz kılmamaya bağlayan ultra yobazlar var. Bu adamlara göre bütün kadınlar çarşafa girmesi ve herkesin 5 vakit namazı kılması ile kurtarabilirmiş.
    1 -1 ... tokarew
  8. 7.
    ya siradan bir konyalinin hayata bakis acisi ne ki dolara bakis acisi ne olsun. adamlarin varligi safi zarar memlekete. resmen ulkenin hastalikli hucreleri bunlar. ve boyle giderse komple silinip gidecegiz bu moronlar yuzunden.
    2 ... peder
  9. 8.
    Büyük ihtimalle salavat zincirine katılarak doları düşürmeye çalışıyordur. Düşününce sana da çok mantıklı geldi di mi? itiraf et. *
    dolar artışına konyalı bakış açısı
    6 -1 ... yazarim bilirsin
  10. 9.
    dolar artışına konyalı bakış açısı
    4 -1 ... mel mel bakan gibson