bugün

bazılarının kabul edemeyeceği ama buz gibi gerçek. çünkü başlıktan da anlaşılacağı üzere; sayın erdoğan türkiye'yi yönetemediği için deği, abd türkiye'yi yönetemediği için yükseliyor dolar, bu şekilde dolar üzerinden sayın erdoğan'a operasyon çekmek zorunda kalıyor biden. içimizdeki cahiller de buna alkış tutuyor.
Peki Afgan afganisi niye yükseliyor amınom?
görsel
#45253637 çok yüksek dahi!!!!!!!!! bilgilerinizden faydalansak.
işte bunlar ay'ın karanlık yüzünün marifetleri.
Dünyanın en saçma düşüncesidir.

geçen parası en çok değer kazanan ülkeler ve değer kaybeden ülkeler grafiği gördük. Ne diyor? En çok değer kazanan para birimleri Ukrayna Rusya Çin. En çok değer kaybeden para birimleri Türkiye ve bir sürü Pasifik ada ülkeleri.

siz ne içtiniz de böyle bir çıkarımda bulunuyorsunuz merak ediyor insan. Amerikan karşıtı üç ülkenin para birimi değer kazanır iken. Pasifik ada ülkelerinin paraları değer kaybetmiş. Bu pasifik ada ülkeleri Amerika'nın daşşağını yalar ve ekonomileri Amerika'ya bağımlıdır. Bu ülkeler ne zaman bir oylama olsa Amerika'nın sözünden çıkmaz.

Demek ki sorun üretimde.

Zırvalamayın yani...
he yani 10 sene önce abd türkiye yi yönetiyordu ondan düşüktü kur?

lan siz reisin 10 sene önce abd yönetiminde mi olduğunu ima etmeye çalışıyorsunuz vatan hayinleri?
Aklı başında olan insanların g*tüyle güleceği cümle. Siz önce Darbe finansörü olmakla suçladığınız bae prensini apar topar getirip neden 10 milyar dolarlık yatırım sözleşmesi yaptınız onu açıklayın. Fetöyü finanse eden adamlarla ne işiniz var ? Bu soruya cevap verin. Boş boş komplo teorilerine kafa yormayın.
"yönetemediği hali buysa bir de yönetse ne olurmuş amk" dedirtmiş iddiadır. ulan adam 1 telefon açıp "bu fakir görevde olduğu sürece kimse alamaz" denilen rahibi hediye pakedi yaptırtıp aldı. parasını peşin verdiğimiz uçakları vermiyor. üstüne dalga geçer gibi "f 35 taze bitti f 16 verem mi" diyor. sen de mazlum gibi boynunu büküp "he abi ver bari ne yapak" diyorsun ama tam verecek gibi yapıp maraş dondurmacısının külahı çekmesi gibi "gandırdım xd" diyor ağzını açıp tek kelime edemiyorsun. pkk ya pyd de silah yağdırıyor gık diyemiyorsun anca edirne-kars arası "eyyy amerigaa" diye bağrınıp seçimlere oynuyorsun.

sen de sonra kalkıp abd bizi yönetemiyor ondan dolar yükseliyor gibi zeka dolu şeyler söylüyorsun. en hafif tabir ile s... git derler adama..
orhan abi sen msin ?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.