bugün

olmayan kemalisttir. milletin götünde ayı bağırıyor herkesin dolar endeksli borcu var. dolar 8 lira oldu diye sevinen tek bir insan yoktur ama bazıları gibi "dolar kuru beni ilgilendirmiyyaa" deyip olayı makaraya saran tiplerden çok var memlekette. ekmaaa dolarla mı alıyos sanki diyen adamlar var sokaklarda..
4,60 iken 10.000 dolar aldım. Seviniyorum. Ama kemalist olduğumdan değil. Salaklık yapıp paramı tl de tutmadığım için.
Ulan görende 1100 odalı sarayımız, 11 uçağımız, 5 bin korumamız binlerce makam arabamız, 80 küsur bin lira maaşımız var zannedecek. Size giren bize de giriyor alooo. Tek farkımız bizim bundan endişe duymamız, sizin ise zevk almanız. Çay vereyim mi?
göte giren şemsiyenin;
girmesini de,
girip açılmasını da...

kemalizme bağladığınız... da nasıl bir rahatlama yaşıyorsunuz?
anlatsana biraz...

not: don lastiğini bile ithal eden bir ülke de...
dövizin yükselmesine sevinen de...
dövizin yükselmesini böyle bir argümanla açıklayan da...
su katılmamış maldır...
çatı yıkılırsa herkes altın da kalır bazı mazoşist insanların erdoğana kızgınlığı yüzünden böyle laflar edebildiğini gördüm lakin onların sayısı da abartılacak kadar çok değil ve bu tarz uç fikirlere sahip insanlar her gruptan olur en azından dolarla mı alış veriş yapıyoz diyon tiplerden çok çok daha az oldukları ve yine aynı tipteki insanlardan daha zeki oldukları kesin.