bugün

içimizde hala dünya liderimizin mucize ekonomi bakanının laflarını ciddi almadan kendine doları dert etmeye devam eden zındık fetocuların olduğunu gösteren başlık .
eyyyy cehape... eyyy kılıçdaroğlu, görünüyorsunuz değil mi, aziz kardeşlerim. Cehape iktidarında, devletin en üst makamına oturan o zatı görüyorsunuz değil mi? eve ekmek götüremiyorum diyen vatnadaşıma "al çay keyfi" yap diyor... (arka fondan yuhhhh sesleri) biz neler yaptık o zat neler yapıyor. sözde ekonomi rayına koyacaktı, doları, altını, dövizi, faizi, enflasyonu kontrol altına alacaktı... ne oldu? aldı mı? alamazzzzz (arka fondan hayırrrrr), alamazlar kardeşlerim alamazlar...

Devleti aile saltanatına çevirdiler. valiler cehape il başkanları gibi, kaymakamlarda öyle. parti devletine dönüştük. damatına devletin kasasını emanet etmiş. yahu bu milletin parasını nasıl da akraba emanet edersin eyy kılıçdaroğlu... bir de pişkin pişkin doların yükselişini soran gazeteciye "dolarla mı maaş" alıyorsunuz diye soru soruyor.. (arka fondan yuhhhh sesleri, reis gülüyor)
An itibariyle 8.13tur. Kilisdaroglu tv.de imamoglu'nu övüyor. Bence o tarafa bakmıyor.
isdifaaaa edmemesi ile beni hüzünlere garg eyledi.
Ben hep 50 TL lik aldığım için beni ilgilendirmeyen... Pardon bu sorunun cevabı değildi.!!! Zaten çayın da gramı düşük çıktı iyice keyfim kaçtı..
keyif çayı içiyordur şimdi.
kiziroğlu mustafa bey mi dediniz.
Onun da suçu var. Millet seni sevmiyor. Çekil git bari başarılı biri gelsin ona oy verelim. Bu millet sırf bu adam yüzünden inadına akp'ye oy verdi.

iktidarı değiştirmek istiyorsan önce muhalefeti değiştireceksin.
Ülkeyi 18 yıldır yöneten kılışdara yönelik bir soru.
güncel Önemli Başlıklar