bugün

su an kicina 30 cm lik zenci aleti girmisken insafa gelen zencinin 2 cm ini geri cekmesiyle mutlu olan insanin mutlulugunu yasiyoruz. Kaybolmamiz ondan.
insanın ciddi bir şeyler yazmak isteyip her seferinde aynı şey ile yazamamasına sebep olan ibretlik söylemdir.

görsel

parnahların yamuluyor ağzın yüzün değişiyor gülmekten lan.
Dolar 1 haftada bike olmadan 4.5dan 6.5a cikmis. Buna basari diyorlar bir ara 7.5 olup dustugu icin.
halen utanmadan aynı gemide olduğumuzu umursamadan ümitle neden çakıldı bu dolar ya diyerek gerçek düşüncelerini ortaya koyan muhaliflerdir. yazık çok yazık.
6.5 lirayı ucuz bulduğuna göre başka bir gezegenden yazıyorsun?
Senin 100₺ ile alamadığını elin oğlu 100$ ile alıyor.

Onun 100 doları 650₺ yapıyor ama senin 100₺ enflasyonu hesaba katarsak neyse söylemek istemiyorum.
dolar her zaman giderek arttı. hiç bir zaman eskisi gibi kalmadı.. kim diyebilir şuan dolar 2'ye düşecek? mümkün değil.. 5'e düşerse öp de başına koy..
dolar 6,40' a düşünce mutlu olabilenin arızası ciddi boyuttadır.
en yakın nöroloğa uğraması tavsiye edilir.

not: bu yıl başında doların kaç tl olduğunu ve sekiz ayda nerelere geldiğine bak muhterem.
" açılırsın. " ulan bu dolar ne kadar oynak ben yazıp çıkana kadar 6,51 olmuş.
Nijerya asıllı babayarro abuja'dan sıvadı.Bir hafta önce kurun 5.30 olduğunu unutan gevşeğin halüsinasyonudur.
https://scontent.fist1-1....f32eddecf&oe=5BFFE30C
nereye kaybolduk? burdayız. siz hala doların 7 yılda 5 tl yükselmesine umursamıyorsunuz da 20 kuruş düşünce birden hareketleniyorsunuz. o düşüşlerin yükselişi de olacak. er ya da geç.
esas dolar sert bir düşüşle 7'ye çakıldığında gör sen onları.
Makul değer 3.5-4 ha 1-2ye düşerse çakıldı diyebilirsiniz.
6.55 oldu hemen piste attım kendimi.
Doların 4 lira olması bile Türkiye'nin zararınadır.
Pisliğin miktarını tartışan burnu koku almayan canlı türleri ile neyi tartışalım diye düşünmeye sevk eden başlık.
her ne kadar sevindirse de şatışlardan kaynaklanmaktadır kısa vadede etkili olacaktır.
dolar almaya gitmiştim geldim, korkma.
sırada çok akpli vardı onları bekledim biraz.
japonum hamdoslun.

bize japonya da

anjinsangiller derler.
bunun 5,8 olan hali vardır. ama yükselecek kardeşim merak etme.
aynen birdenbire kayboldular. noldu la pıstınız mı? geliyor işte yeni ekünümi modeli.