bugün

Dolar çıkınca dakikada bir twit atıp,
Batıyoruz diye TT listesine sokanlar,

Dolar düşünce
Kuyruğunu bacaklarının arasına sıkıştıran iT gibi SUS PUS oldular,
doların DÜŞMESiNiN Yasını tutuyorlar,
Neden sesiniz çıkmıyor?
aşağılık HERiFLER.
-melih gökçek adlı twitter hesabımdan-
Dolar 6 35'e düşünce sevinen yurdum insanı.
sevinen yurdum insanı falan değil, aynı miktarda 30 kuruş yükselince ortalığı velveleden velveleye verip yine aynı miktarda 30 kuruş düşünce suspus olanlara kızıyoruz. ayrıca yükselişe kimin sevindiği de ortada.
Değişen bi şey yok hala batıyoruz..
dolar 5 liradan 6.35'e düştüğü için üzülen vatan haini kemalisttir.
ikincisi 6.30 geleceği dip seviye, sonrasında tekrar 7.40 olacak.
şahsım atına utanma duygusudur. resmen çakılmış dolar anasını satayım. haksızlık ettik hükümete gördün mü bak..

ulan daha 5-6 ay önce 10000 dolar ( 40000 lira ) borcu olan adam bu aradaki sürede borcunu kapatamamış ise bugün 10000 dolar ( 63500 lira ) borçlu siz hala neyin tatavasını yapıyorsunuz ki. ya sayı saymayı bilmiyorsunuz ya dayak yememişsiniz bir de kemalistler ne yapıyor diye merak ediyorsunuz. bugün böyle salak salak konuşan adamlar dolar 1.8 lira olduğu zaman "gezi parkına gidenler öldürülsün idam edilsin onlar yüzünden şu kadar milyar zarar ettik" diye kampanyalar yapıyordu. bugün bakıyorsun "6.35 e düştü utanın" diyorlar. kaçtan düştü ? "7" liradan. vay amk..
6.35 olunca düşmüş mü oluyor yani?
doların 6.35 olmasına sevinen çomarlara ne diyeceğini bilemeyen bir ruh hali. böyle ağız dolusu küfür falan.
Senin ben modelini sikeyim 6.35 olunca düşmüş mü oluyor.
sen 6,35 e seviniyor musun güzel kardeşim? ekonomiden hiç mi haberin yok.
yıl basında bu dolar 4 liranin altındaydı
9 ay sonra ikiye katladı
baya düsmüş evet.
Sanki dolar kuru düştüğünde faiz de düşüyor. Gösterge faiz %27. Devlet 100 liralık borcunu 127 lira olarak geri ödüyor. O 27 lira hepimizin cebinden çıkıyor.

görsel
aklı selim her vatandaşta olması gereken üzgün ruh halidir. Zira 6,35 düşük bir kur değildir. Daha bir kaç ay önce 4 seviyelerinde olan doların 6'lı rakamlara oturmasına ne çabuk alıştınız? size müstahak! 10 olur inşallah!
Sadece sorgusuz sualsiz hükümet fanatikleri ülkesini seviyor zaten. Sıkıntılı olaylarda da sorumluluk diğerlerinin, dış güçlerin filan fistan.
vay be bildiğin çakılmış amerika şuan boyun eğmiş vaziyette başka ne yapsak diye düşünüyor.
6.35 cok mu iyi.
intihar ettim kendimi ben bizzat. ama ölmedim. sgk borcum var diye hastane 852.65 dolar borç çıkardı. sonra sevindim tabi dolar düşmüş diye. allah reyizden razı olsun.
evet sayın cumhurbaşkanız, padişahımız, allahın oğlu güzel bir açıklama yaptı. dedi ki "merkez bankası bağımsızdır" aynen böyle dedi ve sonra faiz arttırımı yapmayacağız dedi.

6.33ken sevinen kemalistler vardı vatancı kemalistler ama bu padişah açıklama yaptıgı gibi dolar 6.50 oldu. gün sonuna da 7 olur. (bkz: güçlü bir türkiye)
dolar 6.35 oldu diye sevinen kesimin ne kadar sikilmeye ihtiyacı olduğunu gösteren durum.
1 dolar 1 lira olacak diyen reisine söyle onu sen Allahın malı.
yine 6.50 yi geçti.
iyi de comarcim sen niye seviniyorsun dolarin dusmesine? Hani lan dolardan size neydi? Dolsa ne olur dolmasa ne olurdu? Ekmegi sanki dolarla mi aliyordunuz siz? Hayir cikmasina uzulmedigin bir seyin dusmesine niye seviniyorsun anlamadik. Mal misin?
faizi 24.5 lara çıkarıp dolar düştü diye sevinmek bir avuç aptalın tiyatro süresi kadardır
6.35'e düşünce dolar tepe taklak olmuyor.
6'lı rakamlara ne çabuk alıştınız, hala batıyoruz gözünüzü açmıyosunuz.

ninja komutan hazretlerimiz amerigaya bi ayar verdi, çaatt 6.35'e bir düştü görmelisin.
(bkz: eşeği önce çalıp sonra buldurmak)

çomarlar gibi döviz verilerini kısa değil uzun vadeli değerlendirdiklerinden içinde bulunduğumuz ekonomik krizin çözümden çok uzak olduğunu görüp üzülmektedirler.
dolar hikaye; türk lirasının bütün para birimleri karşısında değer kaybettiği ve dibi gördüğüyse gerçektir.
ölüm döseğindeki birine en güzel elbiselerini giydirip "hadi iyisin iyisin" demekle iyilesmeyeceğini bilecek kadar hayat tecrübemiz var.
çare ilacın çok ötesinde. çare ameliyat. bu duruma sebep olan kanseri temizlemedikçe -ki bunun da vasıfsız akrabayı kayırma olduğunu biliyoruz- bu hasta düzelmez.