1. 1.
    soruyoruz sayın reisçiler memnun musunuz? 24 haziran sonrası dolar çakılacaktı hani?
    edit: dolarım yok pazara çıkamıyorum aq.
    14 -3 ... ebu zindik
  2. 2.
    havaya çakıldı havaya.
    6 ... the blade man
  3. 3.
    ben hep 50 liralı..
    5 -1 ... monicayep
  4. 4.
    ben reisçi değilim, açıkçası ne memnunum ne de değilim. artık böyle şeyleri irdelemiyorum. pazarda, markette sadece ben zorlanmıyorum ki, reisçiler de zorlanıyor. nasıl olsa aynı gemideyiz. neden bu kadar takıyorsunuz ki kafanıza? onlar da ödüyor, siz de. boş verin, gülün geçin. inanın zor günler geldiğinde senden benden daha fazla haklarını arayacak onlar. 5.5 olmuş dolar, üretim yok, papaz üzerinden milliyetçilik kasıp bütün suçu papaza ve amerikaya atıyorlar atıyorlar. bunlar çok fena moruk. seçmen kitlelerini çok iyi tanıyorlar, güzel gaz veriyorlar. adamlar bu konuda çok iyiler. akpartili 45-60 yaş arası seçmen "ameriganın oyunu bunlar, babazı vermeyecez" diye geziyor ortada.
    9 -6 ... t i b b
  5. 5.
    Nasıl zavallı bir durumdayız. Daha nisanda 3.43'tü bu kur.
    10 -1 ... asuregibisurat
  6. 6.
    bence muharrem ince'nin seçilememesi iyi oldu. şu an iktidarda o olsaydı çomarlar 16 yılın birikmiş bütün faturasını ona kesecekti. görsünler şimdi reislerini de, başkanlığını da.
    15 -2 ... uykusuz baykus
  7. 7.
    Sayın Erdoğan'ın son açıklamalarını dinlememiş dünyadan bihaber yazarların hezeyanları. Düzelecek dedikçe tansiyon yapıyorsunuz ama olmazki böyle.
    2 -11 ... bir istanbul beyefendisi
  8. 8.
    Bize ne ki dolardan? Biz tl kullanıafafdhahsdja
    8 ... nammu
  9. 9.
    dolar 5 5 oldu memnun musunuz reisçiler
    3 -11 ... kemalist tokatlayan
  10. 10.
    çoh memnunuz

reyizi eskik etmesin

benim 10 milyon borcum vardı

dolar 3.5 olsaydı 2857 dolar vereceğidim