bugün

kafasina ıslak odunla vurulması gereken muhaliflerdir.
8 liradan 5 liraya çakılıverdi ve 2 aydir 5 lira. hayrola lan çapulcular sesiniz kesildi.
ülkenin güçlü olduğunun belirtisidir. batı hayranı çomarlar bilmez.
swap faizleri şu anda %300 civarında seçim öncesi olduğu için.

o faiz yeniden %20 lere -mecburen- çekildiğinde yeniden konuşalım buralarda olursanız.
got korkusu ne güzel bisey arkadas madem doları dusurebiliyodun iktidardayken neden 7.30 olmasına izin verdin ??? dolarla borclanan sirketleri batırdın???

Secim var secilememe korkusu adama neler yaptırıyo demekki ? Bidaha dolar cıksın bu ülkede o zaman sorarım ben size!
dolar neden 5.10'a çıkmıştı sahi? bilen var mı?

ha, pardon. "dış güçler."

dış güçler her osurduğunda ekonomi sallanıyorsa o iktidar zannetiğimiz kadar güçlü değil demek ki.

misal, biz osursak norveç ekonomisine ne olur?
yani siz şimdi ciddi ciddi samanı bile ithal ederken doların hep 5 liralarda seyredeceğini mi düşünüyosunuz?

siz düşünmeye devam edin, hem tanzimden patlıcan alıp hem de tayyip büyüksün diyosunuz...

bence biraz, az buçuk saçmalıyosunuz.
Doların 1.92 olmasından sorumlu olmuştuk.

Doları 5 tl yapanlardan artistlik izliyoruz.
yakında 10 olmazsa iyidir.
görsel
görsel
görsel
Şunu diyene sokacaksın 50 santimlik boruyu, sonra 10 santimini geri çekip, içerde 40 bırakacaksın. Yemin ediyorum akşama kadar yüzünden gülücük eksik olmaz 10 santimini geri çektiler diye.
Birileri doların 3 küsurdan 5 küsura gelmesini anlayamamış, bu geri zekalılara ne anlatılabilir diyerek susan insanların üzerine fazla gitmeyin.
Bari cahil olup, %73 TL bazında değer kaybının artan borcun ne anlama geldiğini bilmeyecek zeka yoksunu olduğunuz belli olmasın.
Olum şaka mı yapıyorsunuz lan 5 TL ne demek farkında mısınız ? ( bilerek küsuratlı yazmıyorum )
Muhalifler neden 5.10 olunca kudursun ki ? Tüm devletin iyiliğine olur doların düşmesi fakat şu an Merkez bankasının uyguladığı 1 haftalık politika sayesinde durdu seçimden sonra göreceğiz diyeyim.
dur dur daha çakılmadı. Çakılacak elbet bir gün ama nereye bakıp görecez.