bugün

doların artması en çok çomara koyacak. ben gene yiyecek ekmek bulurum ama sen yakında bulamayacaksın. ekonomik krize değil eşi benzeri görülmemiş bir buhrana doğru gidiyoruz ekonomik krizlerde çarkın bir dişlisinde sorun meydana gelir ve sorun çözüldümü çark dönmeye devam eder. bizde olan şeyse çarkın tamamen durma noktasına gelmesidir. ürettiğin bir şey yok. herşeyi ithal ediyorsun. dolar arttıkça ithal ettiğin herşeyin fiyatı artacak. durumu kurtarmak için satacak bir şey kalmadı. her boku sattınız sadece ülke toprağı kaldı onuda satsanız bile bu buhrandan kurtulamayacaksınız.
Dolarla yaşamadığımız halde bu benzinin, arabanın, etin, okun, bokun fiyatı neden artıyor acaba, çok enteresan...
(bkz: ben zaten dolar kullanmıyorum)

derler bi de, çıldırmalık.
ben artık gözlerimi kapadım. bakınca ince bir sızı oluyor aort damarımda. taşikardi kalıyo.
düzgün bir araba almak hayal olmuştur..
hani hani dolarlari bozduracaktik, hani dolar 1 lira olucakti, hani kasalar artik atilmyacakti hani hani, tayyip ulkeyi baya guzle kandirdi.
benjamin franklin'i sikeyim dolara bişey olmasın.
Chpkk gelirse dolar düşecek zanneden beyinsiz entrysi.
görsel
ortalığı çoh garışdırdılar. meral ahşener fedücü olduğu için gılışdar sesegayı badırdı.
ortalığı çoh garışdırdılar ama ehonomi hayla çoh eyi.
4.04 oldu şaka derken kaka oluyor.

Birkaç çomar dolar yaksa da eğlensek.
bize ne aga? ekmeği dolarla mı alıyoruz?

(bkz: ironi)
onlar dolarla alışveriş yapmıyorlar. amerika düşünsün onlara ne.
yetmez. 6 liraya çıksın ellerindeki ekmekten de olsun aptallar. ben artık bu milletin tamamen aç kalmadan iflah olacağını sanmıyorum. onur, özgürlük kavramlarına sahip çıkmayan millet açlıktan başka bir şeyle iflah olmaz. donlarına kadar alın ki akılları başlarına gelsin. hadi yeşilim bir yıl içinde 6 lira olmanı ümit ediyorum.
Ne alaka ya dolarla mı yaşıyoz sanki ya bakkal dolar mı alıyor allah Allah çok Ahmet oğlum bu bilgisayar neden pahalı ya Allah Allah.
Çomarın umrunda mı sanıyorsunuz? Gozune otomobil farı tytulmuş tavşan misali paralize olmuş bu güruh dolar 5 lirada olsa umursamaz. Amerika'da mı yaşıyoruz,Avrupa bizi kıskanıyor der birileri ve hep birlikte hüloğğğğ...
ülkemizde buğdayın bile ithal olduğu düşünülürse tek gıdası ekmek ve makarna olan fakir akp'liler düşünsün.

kuru fasülyeye de %10 zam gelmiş bu arada, hadi yine iyisiniz.
Sen ekmeği dolarla mı alıyorsun????

Bu arada ben dolarla alıyorum, austin texastan sevgiler.
Ben hep 50 liralık alıyorum beni etkilemiyor.
An itibarı ile 4,02 lerde.
Gün içinde 4,04 ü gördü.

Tahminim ağustos olmadan 4,50'ye yaklaşır.