1. 1.
    Akapelilerin suspus olması durumudur.
    Hiçbirinden çıt Yok. 'Ekmeği dolarla mı alıyoruz' diyen 1-2 numuneden başka hepsi sessiz.

Reyizleri açıklama yapsa da biz de papağan gibi tekrarlasak diye bekliyorlar.
    16 -3 ... alkolik oldum
  2. 2.
    sahipleri komut vermeden yorum yapamazlar.
    7 -2 ... exlamabin
  3. 3.
    adam yüksek lisans yapacak 4'e koşuyor.
    5 ... afrasiyap
  4. 4.
    şu doları konuştuğunuz kadar birazda afrin zaferinden bahsetseniz de..
    3 -13 ... kulampara kazim
  5. 5.
    dolar 3.60'a düşünce cehapelilerden ses çıkmamasından evladır.
    3 -7 ... teist
  6. 6.
    Doların yükselmesinin sebebinin "afrin operasyonu" olduklarını bilmelerinden ötürü yaptıkları eylemdir.

Yani kemalistler çamur atınca düzgün düşünemiyor ne yazık ki."hee bak akp doları yükselti yeaa" söylemi bile zeka geriliği içeriyor.

ses çıkaralım da amerika mı kazansın?isterse 5 yapsınlar umrumda olmaz.
    1 -5 ... 73696b696369
  7. 7.
    onlarca şehit verilip alınan toprakların araplara verilmesine zafer diyemeyeceğim kusura bakmayın.

madem ümmetin savunucusuyuz neden kudüs'ü alıp filistinlilere vermiyoruz?

filistinliler üvey evlat mı?
    7 ... exlamabin
  8. 8.
    Doların düşmesi veya alçalmasına yapılacak bir şey yoktur. Türkiye cumhuriyeti amerikan merkez bankasına sahip olsa dediğiniz gerçekleşebilirdi ama suçlamak için gereksiz hareketler yapmayalım lütfen. Özet; amerikan merkez bankası faizleri arttırıyor, herkes doları faize yatırıyor, piyasada bulunan dolar sayısı azalıyor ve doların değeri artıyor, cumhurbaşkanı yastık altındaki paraları çıkarın derken bunu kastediyor. Milletine güvenen devletlerin milletinden yardım istediği zamanlar olur tarihte. Şimdi, doların yükselmesine karşı yapılabilecek şeyler kısıtlıdır; liranın değerini artırmaya çalışmak, doların değerini düşürmeye çalışmak iki temel husustur. Dikkat ederseniz devlet şu an ikisi içinde uğraşıyor. Ekonomi çok farklı bir boyuttur, o yüzden herşeye baktığınız gibi bakamazsınız bu kulvara. Ben çok anladığımdan mı konuşuyorum? Hayır, ama en azından sizden daha fazla anladığım için konuşuyorum.
    2 -6 ... melevan
  9. 9.
    Kılıçdaroğlu'nun yüzünden demeyi akıl edemediklerindendir.
    4 ... teflon
  10. 10.
    noldu lan kurudunuz kaldınız. esip gürleyen okpliler nerede ve ne yapmak istemektedirler.
    5 -1 ... true