bugün

Pek yakında olacak olandır. Hesaplama açısından kolaylık olacaktır.
(bkz: başlık parsellemek)
Sterlin 10 oldu ama kolaylık olmadı bu da olmaz. Zira ne sterlinim ne de dolarım var. Maaşı da dolarla almıyorum. Zaten maaş da almıyorum.
Az önce gerçekleşmiş olay. *
(bkz: Doların 10 TL olması)

Dolar’ın ne amk. Evet.
şarttır.
şarttır.
muhtemelen paradan sıfır atılacağı gündür.
bu hızla gidilirse 2 ay içerisinde gerçekleşecek hadisedir.
benim tahminim yılbaşı gibi 9.50-9.60 bantlarında olur. bahar sonuna kadar da öyle gider.
Gümrük birliğinden kovulduğumuz gün olacaktır.
Isterse 20 tl olsun. Dolarla mi maas aliyorsunuz ? Dolarla ne isiniz var ? Reisimiz ve damadimiz oldugu surece ve yuce rabbimin izniyle de sirtimiz yere gelmeyecek insallah. Dolar yukseliyorsa bunun tek sorumlusu var o da hdp ile gorusen kilislar.
Az kalmıştır. bi magduriyete bakar.
mustafa amcanın fatma teyzenin sıddık dayının yastığının altında 20 doları bile kalmaması neticesinde düşürelemeyen kurdur. geçenki krizde bu amcaların teyzelerin 20 şer 50 şer dolarını bile bozdurttular ya artık bu seçenekte kalmadı tabi 10 lirada olur 15 lirada. yeter ki ezanlarımızı susturamasınlar..
Koyuyor!
Az kaldı sabredin.
btc de 60 bin dolar. el elden üstündür. kripto piyasası şu an hareketli. bitci'ye üye olup bir bakınmak lazım.
zamanında altısını atmışız birinden mi korkacağız değil mi ya?
Yurt dışında dolar düşüyor, Türkiye'de artıyor.
Yurt dışında yaşayan bizleri zorla zengin ediyorlar, sonrada milletin ahını alıyoruz.
isterse 50 tl olsun ama asgari ücrete de aynı oranda zam yapılsın.
olsa bile bi önem teşkil etmeyecek durumdur. cebinde bir dolar bile para olmayan tipler gerilip duruyor sanki ekmeği dolarla alıyor kamiller. gerçekten çok yazık..
Yılbaşına kadar 12 olur.
güncel Önemli Başlıklar