1. 1.
  geçen bir akape kurmayının dediği gibi, doların aslında 4 lira olmaması durumu.
  1 ... comarlarin korkulu ruyasi
 2. 2.
  euronun da 5 lira olmaması gibi bir durum da var tabi.
  1 -1 ... comarlarin korkulu ruyasi
 3. 3.
  Aslında dolar hala 1.60. Ama batılı hainler geliştirdikleri cihazla telepati yoluyla aklımızla oynuyorlar ve 4 görmemizi sağlıyorlar. Büyüyü bozmanın şifreleri Diriliş Ertuğrul'da.
  9 -1 ... asuregibisurat
 4. 4.
  dış mihrakların hayin oyunları yüzünden suni şekilde 4 liradır. sırası ile diriliş ertuğrul, payitaht abdülhamid, mehmed bir cihan fatihi ve her kanalda biri biter bitmez diğeri başlayan askeri dizilerdeki replikler ile keferenin hayin oyunlarını bozduğumuzda 3,5 lira seviyelerine gerileyecektir. 2023 de zaten lozan ın aşırı gizli maddeleri ortadan kalkınca 1 lira 4 dolar olacak bor sayesinde..

  öff ne zor lan böyle olmayı taklit etmek bile. bir de bu kafaları gerçekten yaşayanlar var ülkede. hem de siyasetçi, bakan hatta daha üst makamlardalar *
  6 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  Aslında dolar 4 lira değil. Bunların hepsi bir rüyaymış. izlediğiniz karamizah bir filmin etkisinde kalıp uyumuşsunuz. Bunlar hep rüya yani. Hatta tayyip reyiz aslında balıkmış. Binali reyiz de ağacın gölgesi falan.
  4 ... 221b sakini
 6. 6.
  Dolar 4 lira falan değil... Aslında dolar diye birşeyde yok.. Hatta biz bile yokuz......... Hamdi abi, dikkat et, toz yerlere dökülüyor öyle burnunu öküz gibi içine sokunca...
  1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 7. 7.
  (bkz: burhan altıntop sen misin)
  ... munir bey
 8. 8.
  ya sonucta hepimiz bir simulasyonda yasiyoruz hacilar...takmayin...

  hem bak dunya da duzmus zaten amk...
  ... wake up neo