1. 1.
    doları batının türkiye'yi batırmak için düşürdüğünü anlayamayacak kadar embesildir. iktidar partisi doları durduk yere niye arttırsın? bir parti kendi vatandaşlarına bu kötülüğü yapar mı tabi ki yapmaz. yabancı sermayeler türklerin yükselişini her alanda baltalamak için kimin zaman ekonomiye kimi zaman ise dış politikaya saldırıp ülkeyi manipüle etmeye çalışırlar. sanki chp döneminde dolar 50 kuruştu.
    2 -30 ... dogukan xd
  2. 2.
    haklısın muhalefetin suçu...!
    4 ... tunnea12
  3. 3.
    Bu zavallı trollerin haline acıyorum amk.

Hahaha siktir.
    5 ... siradan siradam absolute
  4. 4.
    bunlar iktidara bağladılar doları iktidara bağladılaar. iktidara bağladılar, iktidara bağladılaar.
    2 ... manyak olmaya karar verdim
  5. 5.
    Kılışdar'a bağlamak gerektiğini bilmeyecek kadar cahil olan cahildir. Pkk'lıdır, fedöcüdür, illüminati'dir.
    5 -1 ... rumeli71
  6. 6.
    Kılışdar namaz kılıp reise biat etse dolar 1 olacağ ama yoh. Cehape zihniyeti gardaşım.
    2 ... vexillarius of theodopolis
  7. 7.
    Zamanında bu kafayı yaşamak için Servet harcadıgımı bilirim.
    4 ... birimza
  8. 8.
    Bence de muhalefetin suçu..

Kesinlikle iktidar bu konuda suçsuz..

Kandırmayın lütfen..
    3 ... gezdimgordumyenildim
  9. 9.
    doların arttığını değil, türk lirasının düştüğünü bilmeyen cahilden evladır.

kendilerine dolar/euro, dolar/yen, dolar/sterlin gibi karşılaştırmaları önererek seri bir siktir çekmek gerekir.
    3 ... shadamehr
  10. 10.
    Aptallığında bir üst limiti olmalı. Entry diye girilen sıçımsonik şeyi okurken ben utandım yazar yerine.
    1 ... dinsiz kitapsiz kafir