1. 1.
    hüloooğğğ diye patlayacak plandır.
    ... lan senin de nickinin de amk
  2. 2.
    sana ne gerek var oğlum. recep 1453'ü salsın incirliğe. ot bırakmasın orada. *
    ... the blade man
  3. 3.
    amerikayı tehdit edelim,

eğer doları bu kadar arttırırsanız

rte yi, bilalı ve bahçeliyi uçağa koyar

vaşinktona yollarız,

uçağa geri dönecek yakıtı da koymayız.

işte şinndi zki tuttunuz.
    7 -2 ... timur cengiz hulagu
  4. 4.
    yıldız tilbe dolar hakkında ekonomik nutuk atsın yeter. dolar utancından düşer.
    ... teflon
  5. 5.
    doları düşürecek büyük planım
    Favlamak gerek hemde. Vay arkadaş.
    8 -3 ... kale3112
  6. 6.
    doları düşürecek büyük planım
    6 ... ne fark eder ki
  7. 7.
    Şimdi merkez bankası bu aşamada ne yapabilir. Ortada bi yangın var. Bu yangın.. aa.. suyla sönecek bi yangın değil. Petrol yangını bu! Buna köpükle müdahale etmek lazım! naapıcak? ben olsam naparım açıkçası. 10 milyar dolar şakkadak satarım. Şaşırır millet! Hiç beklemedik bir hareket... Niye satıyor nasıl satıyor? 'Hani rezervi düşüktü' filan derler? 'Demek ki rezervleri varmış' diyecekler normal şartlarda. Dolar mutlaka düşecek... Ama biraz yavaş düşürecekler. Ardından bir 10 milyar daha satarım! 20... Yetmedi bir 10 daha satarım biter olay...
    ... beyaz baretli mehmet aga
  8. 8.
    necmettin batırel’in şakkadanak 10 milyar dolar satma planından daha işe yarar.
    5 ... santino
  9. 9.
    Bence oturup dolarla delikanlı gibi konuşalım " olm senin götün son zamanlarda çok kalktı, aklını başına topla " diyelim.
    ... paganviodio
  10. 10.
    ilk önce şu suriyelileri memleketlerine postalayın, gereksiz yere onlara para harcamayın. Milyon dolarların birazı onlara aktı.

ithal etmeyi birakın üretim yapın.

Yol yapmayı bırakın fabrika kurun.

Türkiyenin önde gelen iş adamlarını masaya çekin yardım isteyin.

Asarım keserimi bırakın, şimdi birlik olun.

Birlik olalım ki bu etkiden hepimiz kurtulalım yoksa hepimiz aynı gemide batıp gideceğiz.
    1 ... eski yesil kulluk