1. 1.
    cok basıttır.

darphanelerimizde 500 milyar dolar basacagiz... bu paralarin hepsini ben cok zengin bir is adami gorunumumle ozel jetimle las vegasa goturecegim...

en buyuk kumarhaneye gidip 500 milyar dolarlik chip alacagim...

sonra gidip rulette 23 numaraya 500 dolar koyup kazanacagim... bu da isin kremasi...kips

sonra kasaya gidip cok acil bir isim cikti lutfen chiplerii bozdurup banka hesabima yatirin diye talimat verecegim ve tabi ki banka hesap numaram merkez bankasinin hesabi olacak...

boylece ulkeye las vegastan bir gecede 500 milyar dolar giris olacak...

tadaaaaa....
    17 -8 ... wake up neo
  2. 2.
    Mantıklı, eğer kumarı oynayacak kişi ben olursam varım ben bu işte.
    4 ... empiree
  3. 3.
    500 milyar dolarla Amerika'ya elini kolunu sallayarak gireceğini zanneden, hatta kamyon kamyon parayı kumarhaneye sokup karşılığında chip alacağını sanan, hatta bu chiplerle o kadar parayı geri vereceklerini uman einstein formülüdür.
    16 -4 ... alkolik oldum
  4. 4.
    Yeni ekonomi bakanının ilk icraatı olacak formül. Kafa mis gibi. Evet.
    4 -1 ... jeli bon kenobi
  5. 5.
    doları 10 tl yap

bir sıfır at.
    9 ... timur cengiz hulagu
  6. 6.
    hepsini okudum, pişmanım.
    11 -1 ... liz queen
  7. 7.
    valla iyi senaryo. film gibi.
    (bkz: Ocean s 11)
    6 -1 ... salvatoreadamo
  8. 8.
    ocean’s eleven, la casa de papel karışımı plandır.
    filmi de çekilebilir.
    3 ... notalivingsoul
  9. 9.
    (bkz: şuan kafası güzel olan yazarlar)
    ... mumbarsever01
  10. 10.
    "darphanelerimizde 500 milyar dolar basacagiz".

gerçekten bunu okuduğuma inanmıyorum ve bunun sonraki girilerde yerden yere vurulmamasına da. tamam troll, tamam ironi de bu nedir lan?

olum gerçekten merkez bankasının istese dolar basabileceğini zanneden insanlarla aynı ülkede mi yaşıyoruz biz? bu adam benim sıra beklediğim bankamatikte önümdeki adam mı mesela?

allah'ım sen koru yarabbim. umarım öyledir, alışveriş yapmam gereken biri olması vardı bir de...
    5 -4 ... planimdabuyoktu