1. 1.
    Şimdi kardeşlerim devlet ptt 1.lig maçlarından 1 tanesine diyecek ki " lan siz bu hafta berabere kalicaksiniz" sonra devlet bu iki takıma talimat verdikten sonra iddiaya bassın 100 milyar doları ve maç bittikten sonra 200 milyar dolar kar etmiş oluyor.
    3 -5 ... ichbinkerem2006
  2. 2.
    Ya o iki takımdan birinde oynayan bir futbolcu ibnelik yaparda bana ne amk der gölü çakarsa o zaman ne bok yiyecez.
    2 -1 ... hayta38
  3. 3.
    10.000 baz puan faiz arttırımı iki günlüğüne 1 liraya çekebilir.

diğer alternatif planlı ve içinde üçkağıt olmayacak şekilde üretim atağı yapmak. içinde üçkağıt olmayacak şekilde diyorum çünkü bizde fabrikalara verilen ucuz kredilerle fabrikatörler işi büyütmek yerine gidip lüks araba alıyor. devlet de denetlemiyor sen bu parayı nerede kullandın diye.
    5 ... masklavi
  4. 4.
    çaresizce, doların 10 liraya çıkmasını seyredecez,
    sonra tl den 0 atıcaz bir tane. başka yolu yok.

ne olacak? dolar alan yaya kalacak.
    6 ... toyboxtan cikan oyuncak
  5. 5.
    dolar kuruna hiç bakmamaktır. koskoca ekonomi bakanının bir bildiği olmasa böyle yapmazdı herhalde..
    5 -1 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    bşr eksik var şaaakk! demeyi unutmuşsun.basacan 100 milyarı şaaakk.
    3 -1 ... drunky duck
  7. 7.
    Ben olsam şöyle yapardım. Hazır Fransız malı boykotu varken, toplayacaksın milletin elindeki Fransız mallarını ucuza. Vermeyeni de vatan haini fedoncu ilan edeceksin. Sonra bu topladığın malları satacaksın akşam pazarında Bulgaristan'a, Azerbaycan'a, Romanya'ya falan. Bir haftaya kalmaz dolar 5 liraya düşer, yetmedi mi önümüzdeki ay da italyan mallarını boykot edersin. Sonra bırak taksiciler ve enişteler düşünsün ne yapacaklarını.
    2 ... kaptan jack sparrow
  8. 8.
    Ürettim arttırarak elbette.
    1 ... ahhh wire
  9. 9.
    Hiç bakmamak.
    ... itoglu yourself
  10. 10.
    Madde madde söylüyorum
    1)Faizler %30 olucak
    2)Yabancı yatırımcıya %50 TL faizi verilecek
    3)ABD ile sorunlar minimize edilecek....
    O zaman 1 TL ye düşmesse bile 3 TL'ye kadar geriler.. .
    -1 ... hayat zor bea