1. 1.
  antalya'da, inşaat mühendisi Mehmet Ata Ağırman'ın başına gelendir. 140 bin TL'ye sattığı cipinin parasını alamadığını ileri sürerek, dolandırıldığı iddiasıyla şikayetçi olmuştur, olay şöyle gerçekleşmiştir. cipi satın almak isteyen kişiler mühendis beye önce sazan balığı ikram etmişler daha sonra da gaza basıp kaçmışlardır.

  http://www.gunhaber.com.t...igi-ikram-etmisler/434880
  ... kartalbey
 2. 2.
  biz çocukken evimizin orada bir küçük market vardı. mahallenin çocukları oradan şeker falan çalarlardı. marketin sahibi yanlarından geçtiği zaman, yüksek sesle, "enayi malı pek bir tatlı oluyor" falan diye konuşurlardı. onun gibi olmuş.
  4 ... mb isimli cocugun anilari
 3. 3.
  önden spoiler vermişler.

  (bkz: sazan avi)
  3 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Adam niyetini Subliminal mesaj ile gondermekteidir.
  2 ... kapkan
 5. 5.
  Balık diyince aklıma geldi. Babamın trakyada görev yaptığı dönemler birgün geldi dedi seni sabah balık tutmaya götürücem. Neyse bende sevindim yaş da küçük aksiyon arıyor bünye. Sabah bindik cj5 jipe bir astsubay abi de var yanımızda gittik bizimkilerde olta falan hakgetire bende merak ediyorum önceden mi gönderdiler diye.

  Neyse indik jipten astsubay abi göle doğru gitti eline bir baktm el bombası var çekti pimi attı göle bum diye patladı sonra girip balıkları topladı geldi akşam da afiyetle yedik.

  Bu da böyle bir anımdır.
  3 ... flat head
 6. 6.
  Dolandırdıktan sonra soğuk su içmenin lacivertidir. Bir bakıma testiyi su yoluna götürmeden çocuğu dövmek gibi bir şey. Kiremitte yapsalar bari.*
  8 ... kale3112