bugün

havuz problemlerindenki ruh hastası havuz görevlilerinin açmayı pek bir sevdikleri garip musluktur. bir musluk doldururken bu sürekli boşaltır. Artık nasıl yapıyor orasını bilmiyorum. bir şekilde suyu içine çekiyor ama?
çok seksi olan musluktur.

(bkz: fesatlık)
düzene karşı duran musluktur. düzene çomak sokar, bi çıkartır ahanda delik, şimdi su boşalsın dursun. dolduran musluk götünü yırtsın dursun nafiledir. artık söz konusu "musluk" olayı bitirmiş, noktayı koymuştur. ama bu konudan yola çıkarak asıl düşünülmesi, tartışılması gereken; bu muslukların kendi aralarındaki mücadelesini biz insanlara hesaplattıran, 3ü doldurup 1i boşaltırken 100000(yüzbin)leri bununla uğraşmaya iten mantıktır. "tuh, yazıklar olsun!"dur. *
çektiğimiz susuzluktan haberi olmayan musluktur.
şerefsiz musluktur. küresel ısınmadan, kuraklıktan, susuzluktan, tema dan, türkiye çöl olmasın dan haberi yoktur. şerefsizdir işte.
IMF musluğudur.
21341254. nesil yazardır.
en önemli işlevi ilkokul 3. sınıf öğrencilerine problem çıkarmak olan musluktur. zaten aslında o havuzu boşaltmak isteyen de yoktur. maksat kıllık olsun işte...
mimar olduktan sonra mimar kişinin ne işe yaradığını anladığı musluktur. Şöyle ki:
"Taaa ilkokul yıllarında öğrendiğimiz ve hayatım boyunca ne işe yarayacağını hep merakla kendime sorduğum 'havuz problemlerini' sonunda bir havuz inşa edip içine 2 musluk koyup doldurmam gerektiğinde kullandım. Mutluyum, gururluyum, mimarım..."
Kaynak: http://www.itiraf.com
cinnet geçirilesi durumdur.***
genellikle havuzun ebatına göre çeşlitli yerlerde bulunmakla birlikte tek görevinin istikrarını bozmadan havuzu boşaltan musluktur.Problemin gidişatına göre öğrencilerin kafasını daha da karıştırmak için havuzun dibinde yok yok ortasında yok ama üstünde,dışında yok artık bu musluk nerede sözünü söyletecek musluktur.Asıl problem yaratan musluktur.
musluk bide havuzun tabanında değilde,tabandan belli bir mesafe yukarıda ise daha bi cins duran musluktur...
problem çıkaran havuzun problem çıkaran musluğudur.
komünist musluktur. eşitlik istiyor. o doldurursa, ben de boşaltırım anasını satayım havasındadır bunlar.
(bkz: içimizdeki irlandalılar)
ikinci sınıf musluktur.

havuzu dolduran musluk işlevini yerine getirmedikçe bi b.ka yaramayan musluktur.
olması gereken bir araçtır zira kova yardımı ile yada hortumu içine çekerek boşaltmak değilse amaç.
işgüzar musluktur.*
diğer musluk arkadaşlarını sırtından vuran musluktur. kalleştir, iki yüzlüdür.
araştırıldığı takdirde kemal unakıtan ile bir bağlantısı bulunacak musluktur.
şerefsiz musluktur. öss döneminin kabusudur.
öğrencilerin "bir allah' ın kulu sucu çıksada yapsa artık şu musluğu" dediği musluktur. belediyelerin su kurumlarınca çok su parası yazmak için özellikle de yaptırmadığı söylentilerinin üzerinde bir lanet gibi dolaştığı musluktur.
(bkz: başladığı işi bi türlü bitiremeyen problem işçi)
öğrencilerin korkulu rüyası olan psikopat musluk.
bahsi geçen musluk zarar verici halde olup boş harcamalar da bulunan er kişinin cebindeki paraları söğüçleyen karısı veya coçukları olması muhtemel olarak benzettiyim durumdur.