bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    gönül bu ota da konar boka da özlü sözünü doğru çıkarırcasına başa gelmesi işten bile olmayan ibretlik durumdur.

edit: şimdi itiraf edeyim bunlardan birisine gönlümü kaptırdım ben. sarışın güzeli bir şey. ama gelin görün ki, daha bebe. olgunlaşmamış tam bir kelek.

baktım olacak gibi değil vurdum kıçına tekmeyi postaladım. sonra bir daha mı tövbeler tövbesi.

yahu aşkları veya sevgileri de yazarlıkları gibi niteliksiz ve kalitesiz bunların.

bir de ayaklara kapanıp beni terk etme diye salya sümük ağlayışları yok mu, çok iticiler çok.
    * *
    2 -12 ... plantae
  2. 2.
    neden olmasındır. * *
    2 -1 ... kas ve ahlak ayni anda
  3. 3.
    sözlükte öyle bir kast sistemi vardır kı;nesiller arası geçiş asla olamaz. *
    4 ... mendilsiz halay basi
  4. 4.
    buralar birazdan yazı ile dolacak ha, demedi demeyin. * * *
    1 -2 ... bindigi dali kesen adam
  5. 5.
    sevgilisine özenip sözlüğe üye olmuş çaylaktır.
    2 ... lan demek cok gunah ki
  6. 6.
    olabiletesi olur düzeydedir.
    **
    ... glorkpixels
  7. 7.
    sevgilinin uludağ sözlükte yazdığını öğrenip, sözlükte neler yaptığını takip etmek için sözlüğe yazar olmaktır. dolayısıyla dokuzuncu nesil oluyor.

olay; sevgiliye güvenmemekten ziyade sözlükte ki kız/erkeklere güvenmemekten geçer.
    ... kirisik
  8. 8.
    (bkz: seviyorsan git konuş bence)
    ... prot
  9. 9.
    yakında dokuzuncu nesillerin insan olup olmadığı tartışılacak.
    alıp veremediğiniz ne var merak ediyorum, yada verip alamadığınız ?
    2 ... coolego
  10. 10.
    beyfendi disari cikta bakalim o zaman dokuzuncu nesil yazar veya birinci nesil yazar arasinda bir fark kaliyor mu. ayrica bunu soyleyen kisiye de olum buyu artik da sanal ask levelini gec denilesi durumdur.
    ... the phantom of the opera
kapat