1. 1.
    dokuzuncu nesil bir yazara entry girmeyi öğretmekten çok daha kolay bir şeydir.

edit: şimdi bunlara kolaylık olsun ve doğru düzgün başlık açmayı öğretmek için anket tarzı başlık açtım. aman tanrım hiç birinde anketi anlatacak tanımlayacak bir entry bile yok. hemen açtığım başlık hakkında onlarca copy paste tarzı başlık açtılar. başlık açtıkça açıyorlar ama boş. ben ise şaşkın bir suret ifadesi ile pc ekranına bakarak ve hüzünlü gözlerle ne zaman bitecek bu eziyet diye bekliyorum.

baktım bunların saçma sapan başlık açmaktan vazgeçmeye pek niyetleri yok gibi bastım eksiyi tümüne. afalladı sürekli ''ben butonu''nu tıklayan yeni yetme dokuzuncular. şöyle ne olduğunu şaşırdı birden.

anlayacağınız bir eksilik işmiş. çok çabuk hizaya gelip çok daha özenli başlık açtırılabiliyor bunlar.

edit2: ah dokuzuncu nesil yazar-cıklar, sizlerin bu tarz başlıklara kendi alanınızda takriben (5 m2) ayar verme çabanız yok mu? kendimi orgazm olmuş gibi hissediyorum..

edit3: başlık açmadan entry girilir mi? bu sorunun cevabını bilen dokuzuncu nesil yazar arkadaşa söz artı (+) vericem.*
    -2 ... plantae
  2. 2.
    uzun zamandır başlık açmıyordum, bak şimdi çok korktum tekrardan başlık nasıl açılır beynim çaresiz bazı hormonlar salgılıyorum noradrenalin ve adrenalinin dibine vurdum. bu elzem olay beni tüketmeden bitirmeden bir son bulmalı, mayalar size güveniyorum.
    1 ... nihrir
  3. 3.
    gelecek onuncu nesil yazarlar dokuzunculardan çok daha mal olacağı için yakın zamanda mumla aranacak eylem.
    -2 ... cuney tarkin
  4. 4.
    aynı ve yine aynı paradokslar dediğim ve bir durum ...dokuzuncu nesil yazarların 6. nesil yazar olan ve eksilerde dolaşan arkadaşı açık ara önde geçmeleri '' ulan 6. nesiliz şu 9. nesiller beni nasıl geçer'' diye hayıflandığı bir yakınma . vah vah vah

(bkz: kıskanma nolur çalış seninde olur)
    ... baksimdinedicem