1. 1.
  eğer arap yarım adasında yaşıyorsanız altı yedi yaşında kadın olacağı için allah emridir mahsuru yoktur. bunda abuk subuk bir şey yok şeytan bunu ortaya attı.

  http://video.uludagsozluk...e-peygamber-demek-122585/

  bugün yine çok müslümanım. amin.
  2 -3 ... bundy nin kirik kalbi
 2. 2.
  (bkz: müslüman ahlakı)
  1 ... system error
 3. 3.
  hatta ayetullah humeyni'nin 9 yasindaki bir kiz ile cinsel iliskiye girmeden onunla tatmin olmak caizdir diye bir fetvasi da vardir (bkz: iğrençsiniz ibneler)
  -3 ... hugo barrett
 4. 4.
  Hadis muslumanliginin sapkin getirisidir. 6000 kusur hadisin ana kaynagi ayşe'dir ki zaten kendisi tartismali ve inandiriciliktan uzak bir isimdir.

  O deve olayı vardı sahi, neydi o?
  1 ... nokia3310
 5. 5.
  A be aklı fikirlerinden evveler. Söylediklerinizin hepsi rivayet, hikaye, hiçbir dayanağı olmayan şeyler. Bir kitaptan görüp cımbızladığınız olayı kabul edip, aynı kitaptaki Allah birdir sözünü niye kabul etmezsiniz ha? ironi mi yapıyorsunuz yoksa kendinizi mi trollüyorsunuz. Birde sorguluyorum diye geçinir bunlar. Kuranıda 3 kez hatim edip öyle ateist olmuşlardır. Belkide hafızlardır(!) hah! Gülerim. Ateistin koyunuda ayrı bir komik oluyor yahu..
  2 ... scwearzshep
 6. 6.
  Kaldı ki rivayetler kuran ile çelişir. Kuranda a kişisiyle b kişisinin rızası olmadan kimse evlenemez, iki tarafta ailesinden kalan mirası üstlenebilecek yaşa gelmeden evlenemez. Yani rivayetler uydurmadır.
  1 ... scwearzshep