bugün

Hiç yanınızda olmamış bir insana aşık olmak meselesidir.
insan dokunmadan aşık olabilir elbet. Ama günümüz aşklarında böyle şeyler olmuyor. Günümüzde insanlar dokunarak bile aşık olamıyorlarken bunu beklemek hata olurdu zaten. insan dokunmadan aşık olabilir elbet. Hatta en çok dokunmadan aşık olur. Çünkü dokunduğu an o aşk değil tutku olur
fikrine, sohbetine, görüşüne, zekasına aşık olmaktır. ama dokunmak önemlidir. hissetmek, koklamak pekiştirir.
Mümkündür. Aşkın en saf, en temiz, en güzel halidir.
En sevdiğin şarkı onun sesi, en sevdiğin manzara ise onun bakışları ve gülümsemesi olur. Saatlerce izlesen yine de doyamazsın.
zamanında çok dokunmuşların kendini kendi vicdanında kutsama çabasıdır.
biz scarlett johansson(ss) u da görmeden sevmedik mi? dokunmak da neymiş..
Mümkün değildir.
Dokunursan meşk olur
Dokunmazsan aşk olur.

Bırak meşk olsun amk.
mümkündür.
(bkz: ilk görüşte aşk)
Aşk kalpte yaşanıyor.
Tende değil.
dokunmadan aşık olunur zaten.dokunmuşsan artık ya fuckbody ya da sevgilisi faslansındır. el ele tutuşmaktan bahsetmiyorum. anladın sen onu.
Dokunmadan hatta görmeden bile yapmışlığım var Zamanında.yani Mümkün,ama sonra hayal kırıklığı yaşatması kuvvetle muhtemel.çünkü zihninde kurguluyorsun bir çok şeyi.bir nevi senin o an ki ihtiyaçlarına göre şekilleniyor.dürüst insana ihtiyacın varsa o an,sana ondan daha dürüst kimse yokmuş gibi geliyor dünya üzerinde.
Dokunmadan neyse de koklamadan imkansız azizim.
Posta şairlerine bak sen.
3 Kez konuştum onunla her üçüde 1 dakikayı bile geçmiyor. Hiç dokunmadım hiç ellemedim.. ama hep sevdim.
aslıhan
Fikirleri sevmektir. ki olması gereken de budur bence. Sevdikten sonra, sevdiğin için dokunmalısın ki bir anlamı olsun.