bugün

sinop milletvekilidir allah ıslah etsindir..
dokunulmazlık zırhına bürünmüş kişidir. dokunulmazlığı olmasa süt dökmüş kedidir. *
otla bokla uğraşıp binbir türlü üçkağıtçılık yaparak milletvekili olmuş ama adam olamamış, insanlıktan bir nebze nasibini alamamış kişinin eylemidir. dokunulmazlığı bir yana yolda görülse dalınma sebebidir. vereceksin asgari ücreti, milletin için çalışacaksan işte buyur devam et diyeceksin, yüzde yetmişi istifa etmezse hiçbir şey bilmiyorum.*
milletin vekili... böyle temsil ediyorlar milleti... alkışlamak gerek yazık... insanın büyüğü, yüksek mevkide iken, alçak gönüllülük gösteren, kudret sahibi iken, affeden ve kuvvetli olduğu vakit adaletle hareket edendir... hani bir söz vardır "baş olmazsa gövde leştir." toplumu böyle mi temsil edeceksiniz, böyle mi kalkınacak bu ülke... yazık sana yazık türkiye' m...
ak parti zihniyetini ortaya koymuş vekildir. *
"beni türk doktorlarına emanet ediniz" diyen Atamızı örnek almadığı kesin bir gerçektir. ayrıca; yumrukladığın doktorun neşteri ve steteskopu sana girsin de denilebilir.
bildigin akpli milletvekilidir.

ak partili olsaydi yapmazdi oyle bir sey.*
dava açılsa bile bir bok olmayacak akplidir . o yüzden içi rahat döver söver .
Kartal Koşuyolu Yüksek ihtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yatan babasına endoskopi yapılırken doktorla tartışan AKP Sinop Milletvekili Kadir Tıngıroğlu'nun, Dr. Kürşat Tigen'i yumruklayarak darp ettiği iddia edildi.

bu adamlar ne yaptıklarını zannediyorlar? biri "ananı da al git buradan" der. bir diğeri doktoru döver. başındaki kredi kartı kullananlara hakaret eder. ama bu millete müstehaktır böyleleri. böyle yaptıkça millet dahada bir seviyor bu karakterden ziyadeleri.

http://www.haberturk.com/...cat=200&dt=2009/06/10