1. 1.
    https://video.uludagsozluk.com/v/levent-in-elay-ı-nikah-günü-terk-etmesi-150689/

bu sahnedir insanı hüzünlendirir evet.

Ne kadar güçlü olursak olalım ,ne kadar hayatın karşısında yıkılmaz ,yara almaz durursak duralım insanız biz benimde zayıf anlarım..düşmekten korktuğum sendeledigim zamanlarım var ve ben bu zamanlarda senin yanımda olduğuna ,bana elini uzatacağına, düşersem beni kaldıracağına inanmak istedim ..başımı omzuna yasladığımda tek kişilik yalnızlığımı paylaştığıma seninle huzur bulduğuma inandım ,sana güvendim güvenmenin çok zor olduğunu bile bile sana güvendim ama sen tek kişilik dünyana almadın beni,tek başına yaşamayı tek başına çözmeye çalışmayı tercih ettin... ben senin sevgilin oldum belki ama dostun olamadım ..Sen .... benim seni ne kadar sevdiğime inanmadın,seninle herseyi aşabileceğimize ,hayatın tüm garip oyunlarına beraber çözüm bulabileceğimize , çözemesek bile beraber katlanacağımıza inanmadın,hayatı paylaşmak kuşkulara , güvensizliğe yer bırakmadan ,samimi ,dürüst olmayı ,güvenmeyi gerektirir... bu ilişki sürekli benim savaştıgim ,yürütmek için uğraştıgim bi iliski oldu ..sen bana güvenmedin.. benim sevgimin büyüklüğüne inanmadın.. inansaydın bu şekilde bana davranmazdın... ben seni hiç bırakmadım ama sen beni sürekli bıraktın istediğin zaman gidip istediğin zaman geldin .. arkadaşlarını ve başka kimseyi bırakmadn ama beni hep bıraktın...
    1 ... tarkan filmindeki ahtapot
  2. 2.
    Ben doktor burak'ın öldüğü sahnede daha çok üzüldüm. Ruhu gelip ela'nın rüyasına filan girmişti.
    ... laz ziya
  3. 3.
    Üzen sahnedir.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    Kutsinin oyunculuğunun iyi olduğu tek sahnedir.
    ... 56789