1. 1.
  6 yıl tıp. 1 tıl tus. 2 yıl zorunlu görev. 1 yıl askerliğide katarsakm toplamda 10 yıl yapar. bence götümüzün kalkık olması kadar ne olabilir.
  7 -11 ... aaatttmmm
 2. 2.
  insanların buram ağrıyor şuram ağrıyor diye koştuklarından ötürü götleri kalkan doktorlardır. ne yapacaksınız görevini yüksek bir dille anlatacaksınız. (hasta haklarını ihlal etmeden) ama yüksek sesle. dize gelicekler. olmadı eğer gerçekten haklıysanız başhekime çıkacaksınız. oda mı para etmedi. eğer gerçekten haklıysanız ağız burun dalarak açtığınız hava boşluklarından o göt hava kaçırarak iner siz merak etmeyin. burdaki doktorları tenzih ediyorum onlar öyle şeyler yapmazlar değil mi?
  5 -5 ... ruvo
 3. 3.
  o kadar yıl okul okumuş, tıp okumuş bunun verdiği etkiyle, ruhani bir güçle kendilerinde bir arka tamponda kalkıklık hissederler. aslında hissetmezler, öyle yaparlar.
  5 -2 ... pakvab
 4. 4.
  mesleğini sevdiği için değil de başka sebeplerden dolayı okuyup bitiren doktorlarda sık görülen şeydir.
  8 ... niddhog
 5. 5.
  doğru önerme.
  5 -1 ... japon tekmesi
 6. 6.
  kalksa kime kalkacak, koltukta bekleyen 85 lik teyzeye mi, zırıl zırıl ağlayan velede mi?
  genellemeler her zaman tehlikelidir. hatta bu bile.
  3 -2 ... kirchoff laws
 7. 7.
  minimum on sene oku, bakalım senin neren kalkacak önermesidir.

  şaka bir tarafa mensubu olduğum camiada kötü örnekler her zaman mevcut olmakla beraber, hangi meslek grubunda kötü örnekle karşılaşmıyorsunuz merak ediyorum.

  evet, doktorlara çemkirmek kolaydır. onları hor görmek de kolaydır bu memlekette. sizin boşbakanınız bile çemkirip dururken halkın vurun kahpeye demesinden kolay da bir halt yoktur.

  kötü örneklere takılmayınız, şikayetinizi yapınız gerekli yerlere. sağlık bakanlığı olur olmadık her türlü şikayeti özensizce incelemeye alır unutmayınız.

  ama aynı duyarlılığı, örneğin depremde göçük altında can verenlerin günahını boynunda taşıyan belediye fen işleri memurlarına, mühendislere, mimarlara, çocuğunuzu azarlayan öğretmenine, taşlı pirinç satan bakkalınıza da gösteriniz.
  20 -9 ... ne alakasi var
 8. 8.
  valla hepsi aynı degil insanlıga hizmet icin sacını süpürge yapmış doktorlar var, tamponu kalkık olanlar ilmi farklı yerlerinden alıp depolamış olanlardır.
  5 -1 ... hasansahin
 9. 9.
  onca sene okuduktan sonra marifetlerini böyle sergiliyorlar. yazık.
  4 -2 ... csper
 10. 10.
  küçüklüğümden beri bu ön yargı kafamda vardı. senede bir kaç kez doktora işimiz düşüyor. heyet raporudur vs dir uğraştığımız da oluyor. o kadar doktorun içinden denilen tipte olanını az gördüm. cana yakın ve yardımsever insanlardı. yıllarca verilen emeğin, tutulan nöbetlerin, fedakarlıkların arkasında yoğun bir iş temposu onları bekliyor. tatilleri (birçoğunun) yıllık izinlerinden ibaret. orada hala birilerini iyileştirmeye çalışıyorlarsa oturup dua edin. türkiye'de şu iki meslek var ki: doktorluk ve polislik... dürüstçe çalışanlarının emeğini devlet kaç para verse karşılayamaz.
  3 ... rweasley