bugün

ah be sozluk. yasim elli. essek gibiyim. uc adet kalp krizi disinda hayatta doktor yuzu gormemisim. yegen var benim turkiyede. yeni doktor cikti... ben de burda doktordan habire mektup aliyorum. "lan seytan senin yasin oldu 51 gel bir domal prostatina bakalim. 45 yasini gecen herkesi barmakliyok., merak etme bol vazelin kullaniyok, acitmiyor, hatta hosuna gidecek" gibisinden mektuplar geliyor.
efenim. benim rahmetli dedem de prostat kanserinden vefat ettiydi..ondan sonra gelen nesil hakkinda pek bilgimiz yok. cunku babisko alkolden, kardesim alkollu arac kullanmaktan (otoban bariyeri girdi gogsune, zurna gibi dalmis), amcam. yine alkolden, diger amcam (hassiktiir oda alkolden)... vesaire sonucta bana prostat kanseri zimbirtisi olacakmi, olmayacakmi muamma. TETKIK sart dyorlar. afedersiniz ben kicimi da herkese acmam.hele hele elimde buyumus 20 li yaslarinda doktor olmus yegenime domalmam.dayicim erkek doktor ayarlariz o bakar dedi. kicimi ancak tenesir masasinda gorursun dedim cunku. ne bileyim hayatta domalmam ona..yarin oburgun hakkin rahmetine kavusunca arkamizdan fatiha okuyacak, ama fatiha okurken benim kicimi hatirliyacak. aman yarabbim.(ah be sozluk bir parantez daha acayim kafanizda sahin k abinin 180 boyunda, 50 yasinda, 120 kilo halini, ve killi kicini canlandirin... hah iste ebatlarim budur)
ustune birde beni korkuttular. "dayicim simdi yaptirmaz isen ilerde (afedersiniz )kicina ucunda kamera olan boruyu daha cok vazelin ile yersin"" diye...
ikircikte kaldim be sozluk. ne dersiniz gidip kuzu kuzu domalayimmi? ben o kamerali seyi agzimdan yemistim. bir daha da tovbe ettiydim. ah be sozluk yardim et be sozluk. yokmudur bu isin caresi DUBURU DELDIRMEDEN?