bugün

bir aralar denediğim ama ilerlemeyen ilişki örneği. bari ayaklarını biraz inceleyebilseydim ilişki bitmeden.
onu yeme bunu icme diye karisacaksa olmasin daha iyi.
Hava atma aracıdır.

Kız arkadaşım doktor dediğin vakit herkesin gözünde büyürsün.
Kacırmasak iyiydi. Forsu vs değil de paylaşılcak şey çok olurdu şahsen.
Açıklama yapacağını mi saniyosunuz:d
Bi yerim ağrıyo dedigin an hastalık hastasısın ondan diyecek. Adamın işi bu zaten gün boyu iste evde de mi çalışsın.
Tıp öğrencisiyken zerre sizinle ilgilenemiyorlar arkadaşlar ben bunu yaşadım fakat mezun olunca ne olur bilemem, henüz o level’a gelemedik.
Doktorken de nöbet filan yine bize sıra gelmez..
Egoist oluyorlar genelde, o yüzden pek tercih etmiyorum...

Düzgününü bulursan ne ala...
Gayet anlayışlı ve samimi olurlar, geçimlilerdir vs vs.

Doktor sevgili isteyen kıslar eqleyin.
içerik bulunamadı.
Egoist, narsist, kendini begenmis biri degil ise uyumlu cift olunabilir.
Her eve lazim olan bir sevgilidir.
Egoist oluyorlar hem de aşırı. Ondan az kazanıyosanız bi daha düşünün.
Doktor bir kız var aklımda 6 senedir tanıdığım, hafiften yürüyor gibi( mevzunun 1 sene içinde direkt evliliğe gittiği yaşlardayım). Bir şeyi hem isteyip hem istememenin arasındayım.

Doktor sevgili olur mu olursa nasıl olur?
(bkz: ömür törpüsü)
Hastasi bitse nobeti baslar.
Nobeti bitse, acil ameliyati cikar.
Ameliyati biter hocasi iş iteler.
işi biter tez yazmasi bitmez.
doktor bir kız arkadaşım olmuştu. egosu tavandı kızın. dayanamadım sonra ben bıraktım. o da iplemedi tabi.
Kadın doğumcu tercihim hatta tam şuanda.
Bırakılmayıp nikah masasına oturtulacak sevgilidir. Ardından yakın akrabaların sureklı size gelip ''yavrum bir baksana şuram ağrıyor, neyim var.'' deme durumudur.
içerik bulunamadı.
Size zaman ayırmaz, bütün zamanınısize ayirsin derseniz öğretmen sevgili idealdir. Yılın 15 ayi boş onlar.
sağlıkla ilgili problemlerinize çözüm getirir. reçete bile yazar size.

- aşkım ya isal olmuşum içtiğin çay gibi s.çıyorum.
+ al bu ilaçları kullan dişin kesmez b.k sıçarsın.
zordur.
iyi sevgilidir. yüksek stres grubu bir mesleğe sahip olmasından ötürü biraz gergin olabilir. partnerinin rahat bir insan olması bazen onu rahatlatacağı yere daha çok da gerebilir.
öğrencilik hayatı boyunca asosyal olan doktorlar mesleğe geçince umarım öyle değildir yoksa iş zor.
Her gece doktorculuk oynayacagım hatundur.
iyidir ya. Fazla ilgi istemeyen hatunlar için birebirdir. Yoğundur çünkü. Ben mesela bi doktorla evlenip onun nöbette olduğu geceleri evde sabahlara kadar rahat kafayla resim yaparak geçirme niyetindeyim. Doktor olmasa da biraz işleri yoğun olan biri olsun. Öyle çok da açmasın arayı tabi de. Napim bende gece çalışmayı seviyorum arkadaş. Yoksa o uyuyacak ben sabahlara kadar resim yapıcam bi köşede. Ayıp olur öylesi.