bugün

cevabı ne doktoru olduğuna bağlı değişecek sorunsal.
DiŞEKiMi DAHA PARAGÖZ OLUR.
ikisine de ske ske mecbur olduğumuz için gereksiz bir vs.
oyumu doktorlardan yana kullanıyorum zaten diş hekimleri esnaf mantığıyla çalışıyor isin içinde malzeme kullanımı felan var.

her doktor için söylemiyorum ama para düşkünü doktorların olduğu var. ama konu durumun etikliği. doktorun ilk önceliği insan salığı olmalı hipokrat yemininden felan bahsediliyor ya.
hem üç kuruş paraya çalışıyoruz diyorlar hem de biz para düşkünü müyüz diyorlar.

maaşına bakıyorsun utanmadan 1500 dolar diyor.

asgari ücretli senden daha çok çalışıyor 250 dolar alıyor. 6 katı alıyorsun bre iç kağıtçı..

ama ben başkayım diyor beyefendi. 6 sene didindim kitap ezberledim diyor.

senin doktorluğun öğrenciliğin ile doldu mu? asıl ondan sonra başladı.

belli ki öğrenmek yerine ezber yaparken edebi kitaplar da okudun la fontaine den masallar da

ezberlemişsin. bravo, eller çalışacağına diller çalışıyor.
Bana göre jinekolog.

yok böyle bir ücret , o paraya pavyonda 2 gün takılırsın o derece.

hihihi.
Diş hekimidir. 2 gram dolguya, maliyetler çok arttı deyip altın fiyatına satması bu durumu gösteriyor.
diş hekimi derim, ben değil bir arkadaş.
Eğer ikisi kıyaslanacaksa
Dişçilerdir elbette. Çünkü fen lisesi mezunu olup tıpı kazanamayan, arkadaşlarından geride kalanların yazıldığı bölümdür dişçilik.
Hal böyle olunca sürekli doktorlarla kendileri kıyaslama içerisine giriyor bazıları. Dişçi değil diş hekimi diyeceksiniz falan diyorlar. Halbuki dişçilik hindistanda geleneksel bir sokak mesleğidir. Bundan gocunmaya gerek yok. Halkın içinden doğmuş bir meslek hindistanda.
bir sorunsaldır.

her ne kadar herkes doktorların para düşkünü olduğunu söylese de dentist kulağı geçermiş.
güncel Önemli Başlıklar