1. 1.
  Ufak detaylarla mutlu olabilecek kızla evlenmektir.
  2 -1 ... sherl0ck
 2. 2.
  Ömür geçmez. Flörtleşmesi bile kasıntı doktor hatunların. Ha rapor konusunda çok tatlılar ama. Yerim. Yazar da yazar. O yazdıkça siz erirsiniz.
  5 -1 ... birseruvenindahasonunageldik
 3. 3.
  davul bile dengi dengine ilkesinin baş gösterdiği ülkemizde doktor statüsüne eş değer bir mesleğin olmadığı sürece zor.
  2 -1 ... ferditayfur
 4. 3.
  Mantikli bir durumdur. Aşık olursam bir gun neden olmasin
  ... demokratik kral
 5. 4.
  Berbat bi hayat yaşamanıza sebep olabilecek durum.bunların hemşire versiyonları vardır onlar da durum daha fecidir.durumu değerlendirecek olursak doktorla evlenilmez sadece doktora gidilir.o kadar ilişki kurulmalı.
  3 ... hacileflef
 6. 5.
  Egosu bir süre sonra canınıza yetecek olan ilişkidir bi tanıdığım evliydi fakat adam doktor değildi kadının kendisini ezmesinden öylesine bıkmıştı ki bi kızı olmasına rağmen boşandı ve başka biriyle evlenerek saadeti bulduğuna şahit oldum buradan çıkarmanız gereken sonuç kendinize denk insanlarla evlenin aq.

  Edit: neyi eksiliyorsun aq ? Evlende doktor karının egosu seni nasıl sikiyor gör.
  3 -3 ... gezgincik
 7. 6.
  Bizimkide tıpçı, hadi bakalım hayırlısı.
  2 -2 ... depozitolupetsise
 8. 7.
  Bir doktorla evlenirsen o iğneyi yemeyede hazır olmanız gerekir şampiyon. Dikensiz gül olmaz. Kobay olmak böyle bir şey.
  4 ... kale3112
 9. 8.
  egosuz versiyonları bile gerçekten çok zordur. burada tecrübe konuşuyor emin olabilirsiniz. aileleri büyük problem yaratıyor o niye doktor değil diye sizi kabullenmiyorlar. kız karakteri belliyse şahanedir ama aile sürekli huzursuz ediyor.
  ... guneysimsek