bugün

Sevimli bir evliliktir. Doktorun kız, erkeğin öğretmen olması da farketmez.
öğretmen bayan aldatabilir.
Cok dikkatimi ceken "asker erkek ogretmen kiz evliligi"nin diger bir versiyonudur.
Güzel evliliktir.
bana boynuzlar yakisir, acar beni diyorsaniz evlenin tabi, sorun degil.
işiyle evli adamla olmaz gibi.
içi dolu ego bana çekici geliyor arkadaşlar.

insan düzgün, bilgili, işini iyi yapan biri ise ego yapsın bence sorun yok.

Ha bana yapamaz ağzına sıçarım o ayrı.
Kesin olur, 150 bin lira maaşın cazibesi hiçbir şeye değişilmez.. üstüne, herif evde de olmayacak.. kebapppppp…

Burada bence soru sorulmuyor, erkeklere “etiket olmayın”, kızlara “eee, böyle fark atarlar” mesajı veriliyor. Yoksa bizler birbirimiz için kimiz ki, bize bir şey sorulsun.
iki asosyal. güldür güldür !..
Doktor adamın veya kadının bakacağı karşı cins, kendisinden düşük bir görev ya da ekonomik sınıfa mensupsa, fiziken güzel olur. Bunun adı ilişkilerde ekonomik kast sistemidir. Mantığı oturtamadıklarından eksi vermiş olabilirler.
Doktor civanım yetmez gibi 1.90 ve ben değil o bana hasta. inanayım mı olur mu bu iş?
iyi kazanıyor, uzun boylu, çok ilgili…

Biraz, yastığın üstüne kaş göz çizilip sevgili ilan edilmiş falan gibi geldi bana, bütün samimiyetimle arz ediyorum.. çözüm, kiralık aşk ve bay yanlış türevi dizilerin 3 ay boyunca izlenmemesi..

inşallah yanılıyorumdur, temiz kalbimle söylüyorum bak…
Aynen kanka beni ne doktorlar ne mühendisler istedi demek için yazdım. Bir kişi tıp alanında bilgili diye nasıl benden genel kültürü ve entelektüelitesi fazla oluyor anlatsana biraz?

Öğretmen gömmek milletin hobisi oldu anasını satayım. Ben iyi bir öğretmenim ve genel kültürüm, entelektüel uğraşılarım o doktordan fazla. Onun maaşı 3-4 kat fazla ise ne olmuş benimki bana yetiyor.
en başta mesleğin bir kıstas olması çok saçma geliyor bana.
doktorların genellikle tercih ettiğidir.
öğretmen olmasa bile daha düşük memurları tercih ediyolar.
ama hastanede temizlikçiyi gondikleyeni bile var.
zaten hastaneler kim kime dum duma.