1. 1.
    Gün gibi ortada olan gerçek.

Yanımda horlayan bir eleman var, horlama sesi olunca öldürseler de uyuyamıyorum, uykum kaçıyor ve sinirleniyorum.

Sınavlarım var, bu yüzden uykusuz da olsam ayakta kalmak istiyorum. Modiwake isimli ilacı yazdırmak için gittim, adam yazmam diyor.

Tolvon diye bir antidepresan yazmayı önerdi uyumam için. Bu ilaç hem kilo yapıyor, hem de alışmamış bünyelerde fazla uyutuyor. ikisi de isteyeceğim son şeyler, çünkü uyurken alarmı duyamayıp sınava gidememe ihtimalim var.

E anasını avradını teptiğimin doktoru, ben sana muayene olmak için para veriyorum, makul bir sebebim var bu ilacı almak için. Sen bunu bana yazmıyorsun, ne diye orada duruyorsun at kafası?

Sonra doktor dövünce “dövdü” diyorlar. Ulan önce bir sorun, neden şiddete başvurdu bu adam?

işini düzgün yapmayan Doktor milletinin alayının şerefine...
    1 -2 ... golgebeyi
  2. 2.
    bazı doktorlar hak ediyorlar.
    3 -3 ... selia
  3. 3.
    Doktordan iyi mi biliyorsunuz hangi ilacın size daha iyi geleceğini?
    2 -2 ... ruhsal enfeksiyon
  4. 4.
    akıl hastası olabilir ler ama haklı olamazlar...
    -1 ... uzay muhtari
  5. 5.
    Ya siktirin gidin bir de burda akıl vermeye kalkmayın.

Döverim möverim, garip garip laf edenlere kuruluyorum amk. Seni ikiye bölerim at kafası. Siktir git başlığımdan.
    -1 ... golgebeyi
  6. 6.
    Küfür etmeyeyim diyorum ama bakıyorum bazılarının gözlerinde buram buram itin götüne girme hasreti var.

Kahve falan kesmiyor ulan benim uykumu, fincan biter bitmez devriliyorum. Eeyy trump, eeyy putin, eeyy uyku.
    -1 ... golgebeyi
  7. 7.
    ben aile hekiminin üstüne yürümüşdüm 2 sene evvel. kadındı ve bilgisayar kullanmayı bilmiyordu beni çileden çıkardı.
    1 ... laz ziya
  8. 8.
    Golden button: donuz.
    1 -1 ... sogeking
  9. 9.
    Bu duruma göre: Grip olup ille de antibiyotik de ısrar eden bana iğne yap diyen hastasını "pantolonunu indir, arkanı dön" diyerek diken doktor da haklı olmalıdır.

Bir yerde doktoru döven hastaya hak vermek lazım, bu tiplere doktor değil de baytar bakmalı.
    -1 ... thebiggraywolf
  10. 10.
    Kimseyi dövmeye hakkınız yok. Şikayet edin ilgili kuruma, ve bir daha da gitmeyin o doktora. Net.
    ... erasmusluturkish