bugün

giderayak voleyi vurma eylemi. bıçağın kemiğe dayanması sonucu yapılan artistlik. azrail'e nanik yaparak havalanma, uslu uslu sıcacık cehennemde yerini alma olayı.
doksan yedi yaşından sonra hayatta daha önce yapmadığım neyi bundan sonra yapabilirim diye düşünerek kaçınılmaz sonu beklemektense, hayata bir çalım atmak. hala hayatta olan dostlara bir eşek şakası.
o yaşa kadar yaşamış bünyenin , ulan ben ölmeyecem heralde paranoyasına yakalanması sonucu sikerim böyle aşkın ızdırabını diyip köprüden aşağıya atmasıdır kendisini.
yukarıdakine sen kovmadın ben istifa ettim ettim mesajı vermektir.
97 yıldır kazandığı en büyük başarı olsa gerek .. (bkz: kendi kararını verme eylemi)
annesi bir başka yüzyılda yaşamış bile olsa " ananın karnında 9 ay nasıl bekledin ? " denilesi kişinin aceleci eylemi. *
(bkz: sen kaç aylıksın koçum)
Unuttular beni durumu . Dünyada unutulan kısmetsiz insanın her işi devletten beklememe üzerine yaptığı çalışma .
diger tarafa gecildiginde seytanın seni gülerek karsılayacagı hadisedir.
-iki haftayla cenneti kacırdın ama üzülme cehennemde de cok uygun olanaklar var.*
(bkz: gel yavrum kucagıma da enter a bas bakalım)
bu durum ancak, acılarına tahammül edilemeyecek bir hastalığa yakalanmış bir kişinin, ötanazi hakkını kullanması ile açıklanabilir.
bir nevi "sen kovmuyorsun ben istifa ediyorum" durumu.
kararına saygı duyarak diyorum ki alternatif intihar etme sekilleri.
Müslümanlık dinine mensup biriyse risk budur dediğim eylem. *
"yeter lan artık" demektir.
yer çekimine o kadar karşı koyabilmiştir.
kişinin o yaştan sonra sürünmek ve kimseye zahmet vermek istememesinden dolayı yapacağı eylemdir.
(bkz: zirvedeyken bırakmak)
son saniyede kendi kalene gol atmaktır.
(bkz: sen beni kovamazsın ben istifa ediyorum).
intiharın yaşı yoktur, yaşamın olmadığı gibi.
uzatmalarda cehennemi garantilemiştir.
''sen kovmuyorsun, ben istifa ediyorum'' durumudur. Özetle Yaşar Usta' dır.
tanrıya kafa tutmaktır, kendince.
azraile kafa tutmak .
gayet basit ve sıradan günlük hayatın ta içindeki dertlerden de kaynaklanmış olabilir. şöyle ki; http://www.haberturk.com/...6-97-yasinda-intihar-etti
iftara yarım dakika kala orucu bozmak gibidir.