bugün

çok özel bir arkadaş ise bu kişi -ki öyledir genelde- ihtiyacı olan şey de gerçekten para ise olması gerekendir. tabi ki de dost dostu doğum gününde hatırlamaz ama o güne istinaden.

öyle hediye paketi falan da yaptırtmanıza gerek yok. sol cebine koyun yeter. ya da göğsüne iliştirin.

-eee açmayacak mısın hediyeleri?
+neyini açayım be. dansöze çevirdiniz lan allah'sızlar.
hediye çeki gibi kral bir jestin daha da süper olmuş hali.
(bkz: makbüle geçmek)
hediyenin en güzelini vermektir.
samimiyet göstergesidir.. gerçi fimlerdeki gibi zengin fekat sevgisiz aile büyükleri de olabilir bunu yapan ama ben oara veriyim de istedğini al demek bence samimiyet göstergesidir.. zira uzak biri para hediye ediyorsa(!) orda bi terslik vardır..
para hediye edilmeyen ve fakat hibe edilen veya borç verilen bir şey olduğundan yanlış önermedir. ha doğum günü kişisi bir kolleksiyonerdir, sen de kıymetli eski paraları antikacıdan almışsındır onu hediye edersin. yoksa, paraya ihtiyacı olduğunu bildiğin bir dostuna yardım etmek için doğum gününü bekliyorsan ne anladım ben senin dostluğundan. çıkartır verirsin ihtiyaç anında.
günümüzde verilebilecek en güzel hediyelerden biridir. hatta doğum günü çocuğuna yatırım bile yaptırabilirsiniz bu parayla. nasıl mı? bu yaratıcı hediyeyi alan genç harcamaya kıyamayıp bankaya yatırırsa eğer, ileride baya para olabilir.* *
(bkz: dogum gunu kisisine iddaa kuponu hediye etmek)*
ayıptır yahu!
bu doğumgünü sahibinin ''ayy bana şunu al namık'' demesinden de kötü bir durumdur. çünkü doğumgünü olan kişiye alınan hediye, hem namık için anlamlı, hemde doğumgünü olan kişi için anlamlı bir şey olmalıdır. bu tarz bir hediyeden sonra ''ay bakıp bakıp seni hatırlayacağım'' veya ''ay çok düşüncelisin namık'' gibi cümleler duyulursa hediye amacına ulaşmış demektir.*
güncel Önemli Başlıklar