1. 1.
    yapılmaması gereken yapıldımı da çok çok önemli bir bahaneyle gelinmesi gereken durum. şöyle de bir durum var çok beklediyseniz belki de onun için doğru olan siz değilsinizdir. ha ben doğruyum o şu sıralar o yanlış diyorsanız da keklik edip senelerce beklemeyin sakın. zaten sen takıl ben bi dolaşıp diğer şıkları değerlendirip geliyorum edasında olan kimse için doğruyum diye düşünmeyin. bu tip insanlar böyle düşündüklerini tabi belli etmezler, zaman en önemli ip ucudur sizin için. **
    ... jai guru de va om
  2. 2.
    mutluluk vereceğinden emin olduğunuz üstüne çantada keklik sandığınız insandır doğru insan. pır pır kelebek misali ucmanın cazibeside gönlünüzdeyse. düşünürsünüz. o zaten doğrudur size- sizde ona mantığından mütevellit bekleyiversin biraz daha hem böylece daha pişkin olgun her türlü meraktan arınmıs şekilde birlikte olurum düşüncesi belirir zihninizde...muhtemelen ikilemlerden karın ağrısı çekiyorsunuzdur da .sonra merakın lezzetine bırakırsınız kendinizi .aklınıza bile getirmezsiniz kekliğin uçabilen bir tür olduğunu .hadi size geçmiş olsun .
    2 ... handushka
  3. 3.
    teferruatlı bilgi için:
    (bkz: yaran başlıklar)
    ... nuh tufan
  4. 4.
    doğru insanın bekletmesiyle eş değer olan durumdur. en iyisi enayilik yapmayıp hiç kimseyi beklemeden/bekletmeden tek başına hayata devam etmektir.
    ... freedean
  5. 5.
    sonu yeni bir doğru insan arayışına kadar gidebilecek durum
    ... birbarfilozofu