bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  Doğalgazda 1 Şubat itibariyle geçerli olmak üzere evlerde yüzde 17, sanayide ise yüzde 18 oranında yapılan indirimdir.
  ... tool
 2. ?.
  recep tayyip erdogan in simon peres e verdigi ayar sonrası bir şeylerin değişeceğinin kanıtıdır. seçim yatırımı mıdır? tartışılır. kış bitmeden bu mutlu haberi almak bünyeleri sevinçle doldurmuştur.
  http://www.hurriyet.com.t...nomi/10898976.asp?gid=229
  1 -1 ... esek kafali
 3. 1.
  ne gerek vardı şimdi dediğimiz indirim.
  1 sene içinde yapılan %100 doğalgaz zammından sonra insanlar tarumar olmuştur.bu ne demek oluyor; geçen sene ocak ayında aynı gazı harcayan kişiye bu sene ocak ayında 2 kat fatura gelmiştir demektir.

  ocak ayı içinde, 600 tl den aşağı faturası gelen yoktur, varsa da çok şanslıdır. bu bir emekli maaşı eder ki, emeklinin bunu ödeyip durumunu toparlaması en az 3 ay gerektirir. 1 yıldır bizi strese sokan %100 lük zamlar; neden seçim öncesi birden ve ilk kez düşürülüyor ki...
  yanlış anlaşılma olmasın ; oy kaygısı değil bu kesin, insanların doğalgazı kapatıp soba kurmasına hükümetimin içi elvermedi diyelim. diyelim di mi?
  2 ... kesekagidi
 4. 2.
  -doğalgazı %17 indirdik!!!
  +kim %80 kaldırmıştı onu???
  3 -1 ... spectr
 5. 3.
  rte'nin aylar öncesinden mart ayında doğalgaz faturalarının indirimli olacağını söylemesi ile haberdar olunan indirimdir.
  1 -1 ... whereismywings
 6. 4.
  kara kışın büyük bölümü bittikten sonra yapılan doğal gaz indirimi. ama daha önemli özelliği seçimler için yapılmış olmasıdır.
  1 ... moltisanti
 7. 5.
  havaların ısınmaya başladığı döneme rast gelecek indirimdir. yine de indirim indirimdir.
  1 ... fosforlu devriye

alakalı başlıklar