1. 47.
    şu entry için özür dilememi istiyor:

do re mi yav
    ben sözlerimin arkasındayım.
    bunu sen yazmadıysan neden üstüne alınıyorsun?
    5 -7 ... strawberry blonde
  2. 48.
    adam entrysinde, mustafa kemal için 'alkol kullanıyordu, sürekli içiyordu' diyenlere ironik bir şekilde cevap vermiş, 'içmiş yada her neyse ama ülkeyi kurtarmış. siz ne yaptınız' demeye getirmiş.

bizim ılık götlü kemalistler ise konuyu bambaşka bir boyuta taşımış. lan ne pislik insanlarsınız siz be, ağzınızdan küfür eksik olmuyor. hakaretle, küfürle fikirlerinizi, hastalıklı düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışıyorsunuz!

lanet olsun size.
    2 -7 ... iyesta sert
  3. 49.
    Gerçekten iflah olmazsınız. Dilimde tüy kalmadı mustafa kemal atatürk'e hakaret etmediğimi söylemekten. Strawberry nickli yazar, bu kadar allayacağınıza pullayacağınıza özel mesaj alımınızı açın da bu konuyu mertçe tartışalım. Açık teklif.

iyesta nickli yazar; lütfen nickaltımı terk edin. Yanlış anlaşılmalara mahal veriyorsunuz.
    1 -1 ... do re mi yav
  4. 50.
    işin komik yanı, bu ahlaksızların kendilerince yeri geldiğinde ' atatürk'ün sarhoş kafayla kurduğu cumhuriyeti ayık kafayla yönetemediniz' diyerek akıllarınca ironi yapması. iğreniyorum lan sizden, lağım ağızlılar.

https://www.facebook.com/...emedil/10150528618320244/
    1 -1 ... iyesta sert
  5. 51.
    içmek tamamda sıçmak ne amk.

Ağzınıza geleni gelip buraya sıçarsanız küfürü yersiniz.

Not:bu yazar yazdı mı yazmadı mı bilmiyorum ama başlığı açan oç dir yapacak bir şey yok.

Edit : bu yazar ben öyle bir şey yazmadım diyor o zaman yazmamıştır.
    3 ... karton toplayan cocuk