Advertisement

 1. 1.
  (bkz: entry ve nick uyumu).
  4 ... atlant isten gelenadam
 2. 2.
  yasalaşırsa evlenirim lan ben. çocuğu kocaya iteleme mevzusu yaygın birşey çünkü.
  3 -1 ... has mahmut
 3. 3.
  Düşününce gerçekten gerekli olabileceğini anlayabileceğimiz uygulama.

  ileride öğrenilip cinayete falan sebep olacağına baştan öğrenilmesi daha iyi olur. Aslında empati kurulsa her şey hallolacak.
  7 -1 ... gethere
 4. 4.
  doğumdan hemen sonra zorunlu dna testi

  hissediyorum çok kan dökülecek.
  4 -1 ... ben deli deilim
 5. 5.
  Testin parasi baya tutar. Gariban erkeklerin parasi mi var. Devlet verir diyosan o kadar doğuma bi ıq sorunun var. Anca mahkeme karari olursa.
  -1 ... chesarasara
 6. 6.
  aslında güzel bir uygulama evet kimsenin kimseyi kandırmaya hakkı yok ama çok riskli. büyük olaylar çıkar, hele türkiye gibi bir ülkede çok kan dökülür, baba çıkmayan adam o kadını daha hastanede öldürebilir, zaten kadın cinayetleri tavan yapmış. bebeğe bile zarar verebilirler allah korusun, ülkemiz manyaktan geçilmiyor.
  3 -2 ... sacma sapan isler
 7. 7.
  devletin işi gücü yok da bunlarla uğraşacak. devlet banane der geçer nüfusta babası belli olsun da biyolojik kısmına gerek yok der. böyle uğraşlar , yola düşmüş bir paleti kaldırmak için acil çağrılan polislerin olduğu ülkelerde olur.
  -1 ... emreuzlar
 8. 8.
  Günümüzde eğitim kadar zorunlu olması gereken 2.şey
  4 -1 ... ekinler bas vermeden
 9. 9.
  bütün dünyada uygulanması gereken hede,bir insan için sonradan babasının başka biri olduğunu öğrenmek veya babanın evladı yerine koyduğu kişinin başkasının çocuğu olduğunu öğrenmek çok yıkıcı.bunu önlemek için bu test kesin yapılmalı, kadın da eşinden başkasından hamile kaldıysa çok ağır manevi tazminatlar ödemeli eşe.
  4 ... penald
 10. 10.
  kişi mahremiyetine saldırı olarak yorumlanması çok olasıdır.
  -6 ... monk of monkmountain