bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Bomboş geçen bir senenin bitiminin ve en az onun kadar boş geçecek başka bir senenin başlangıcının farkında olmaktır.

  Her sene ömürden gitmektedir.

  Doğum günü kutlamak saçmalıktır. Evet.
  3 ... cadisila
 2. 2.
  yalnız geçirince olur genelde.
  2 ... depresif metalci
 3. 3.
  her sene ritüele bağladığım durumdur. kutlamayın lan şu aq. gününü. yalandan tebrik edip kıytırık hediyeler vermeyin aq.
  1 ... mavi maydanoz
 4. 4.
  Uzaktadır,yalnız ve hatırlayanı yoktur.
  1 ... sessiz geveze
 5. 5.
  bana göre paskalyayı kutlamaktan farksız, gereksiz bir etkinliktir. depresyona girmenin sebebi hatırlanmamak da olabilir.
  1 ... blodorn bizde atasporu
 6. 6.
  belirli bir yaştan sonra doğum günleri eğlenmekten ziyade eldekilerin ölçülüp tartıldığı güne dönüyor. hal böyle olunca depresyona girmezsen ayıp.
  2 ... ilgisiz kisi zamiri
 7. 7.
  Yalnızsindır , arayanin soranin yoktur ne yapacağını bilmezsin , düşündükçe düşünürsün bir yere varamazsin en sonunda üzülürsün depresyona girersin.
  ... niqaheuse
 8. 8.
  Bir yaş daha büyürken , bir yaş daha çocukluktan uzaklaşırken, o yeni alınan küçük kırmızı rugan ayakkabıların ya da ışıklı spor ayakkabıların ayağa vurmasının acısının büyümenin sancısından çok daha küçük olduğunu anladığınız yaşlara geldiğinizin göstergesidir.

  Ağlarsın ya da artık ağlayamayacak kadar çok ağlamışsındır. Bir yaş daha olgunsundur artık belki bir kaç yaş. Varsa miniğinden bir pastan ve mumların üflersin yalandan güle güle. Mum da söner çocukluğun gibi...
  2 ... pembeojelihatun
 9. 9.
  Bu seneki doğum günümde yaşadığım ve kimsenin yaşamamasını temenni ettiğim durumdur.
  2 ... mecruh
 10. 10.
  Her sene başıma gelen hadise. Bütün yıl harika geçer doğum günüm olduğu gün bütün pislikler lanetlikler ne varsa gelir beni bulur. Nedir arkadaş bu yaa hayır özellikle birşey de beklemiyorum sadece canımı sıkmayın yeter depresyona giriyorum sonra millet yaşlılık belirtileri başlamış diyor bu defa daha çok üzülüyorum hepinizin ağzına kürekle carparim adam olun akilli olun poff.
  1 ... kironi karakocani