1. .
    Bütün benliğiyle kutsal görevini ifa etmek için seçilmiş kişilerin karşılaşacakları ve o küçücük bünyelerin ebeveynlerinin yaptığı hataları tüm hayatları boyunca çekecekleri fiziki yaş-kimlik yaş çatışmasıdır yaş sorunu. Yeni doğan bebeğin cinsiyetine göre şekillenen bir yaşı vardır. Eğer erkekse askere geç göndermek için küçük, kız ise erken evlendirmek için büyük yazdırılır.
    Tekrar başa dönmek gerekirse üniversiteden yeni çıkmış eğitim neferi, eğer ki bir de müdür yetkili olarak görevlendirilmişse anasınıfına ve birince sınıfa kayıt yaptırılmak için gelen çocukları! gördüğünde felç geçirebilir. Anasınıfında olan neredeyse on bir yaşında erkek çocuklarının kutu kutu pense oynaması ya da daha fiziki yeterliliğini tamamlamamış taş çatlasın üç dört yaşındaki kız çocuklarının ikinci, üçüncü sınıfta olması ve hala okuma yazma öğrenememiş olması muhtemeldir. Tabii beşinci sınıfta olan bıyıklı erkek çocuklarda insanı şaşırtmamalıdır.
    kardeşim sen de fiziki yaşlarına bakıp öyle kaydını yap o zaman diyebilirsiniz. Ancak ne yazık ki artık e-okul denen bir sistem vardır. Bu sistem tüm öğrencilerin kaydının, sınıf atlatmalarının internet üzerinden yapıldığı bir programdır. Sistem kimlik yaşı dışındaki kayıtları kabul etmez. Çocuk kimlikte yedi yaşındaysa kaydı yapılır. ister kundakta olsun, ister askere gidecek olsun.
    1 ... beyazatlinick