1. 1.
  Kış geldiğinden beri elektrik faturalarının iki kat artmasına sebep olan durumdur. yeri geldiğinden mangalda kül bırakmadan islamcı olanlar , eşitlikten dem vuranlar , dürüstlük timsali kesilenler sıra elektrik faturasına gelince hırsız oluverirler.Batıda yaşayan bir türk olarak hakkımı helal etmeyeceğim ahirette iki elim yakanızdadır hırsız mikroplar. Sakın savunmaya geçmeyin il il belgeler konuşuyor haberiniz ola.

  http://www.ensonhaber.com...k-elektrik-kullanimi.html

  http://www.ebmhaber.com/d...-kullanimi-yuzde-7346.htm
  7 -2 ... juanjuan
 2. 2.
  eğer yüzde yüz değilse edirne'den daha düşük orandır. *
  1 -3 ... lady shosanna
 3. 3.
  doğusu ile batısı arasında bu denli ekonomik uçurum varken. doğusuna da batısına da aynı vergiyi uygulayan devletin hatası sonucunda oluşan, kaçınılmaz olarak yüksek olan gerçektir.
  1 -4 ... archontia
 4. 4.
  "Nurbaki, kentte son altı ayda kaçak elektrik oranının yüzde 73,46, kayıp oranın parasal değerinin de 199 milyon 367 bin 333 TL bildirdi."

  eger hesaplar dogru ise 200.000.000/70.000.000=3(yaklasik)

  yani vatandas basina (kacak elektrik kullananlar dahil) ortalama 3tl kazik atmaktalar 6 ayda. senede 6tl yapar. ortalama bir ailenin 4-5 kisiden olustugunu varsayarsak turkiye'deki her aileyi senede 25-30 tl duduklemektedirler bu diyarbakirli sevgi pitirciklari.
  5 ... optimus prime
 5. 5.
  devletin bizzat kendisinden kaynaklı durumdur.

  adamlar kaçak elektriği bizzat yoldaki elektrik direklerinden çekiyor.
  müdahale etsene.
  böyle davranarak kaçak elektrik kullanmaya teşvik etmiş olmuyor musun?
  1 -2 ... uluyanardag
 6. 6.
  evet yüksek bir orandır. peki birde tersten bakalım, batıda hergün asker ile terörist kapının önünde silahlı çatışmaya girmiyor. iş imkanları batıda doğuya göre daha fazla, batıda gidebileceğin kafe, bar, konser, tiyatro, sergi, sinema, futbol maçı varken onun bulunduğu yerde internet kafe bile zor bulunuyor, batıda kız arkadaşınla yahut erkek arkadaşınla el ele dolaşman gayet doğal bir hareket olurken orada bunun sonu namus cinayeti oluyor, batıda yatmadan önce dert edindiğin şey yarın nasıl geçecek ulenken doğuda bakalım yarın nerede bir çatışma çıkacak yada açlıktan ölecek miyim. evet orada elektriği kaçak kullanıyorlar ama doğuda hayatıda kaçak yaşıyor bu insanlar ve sen devlet diye adlandırdığın kurum yıllardır oraya ne isthdam ne sosyal devlet anlayışını çözebildi. elektrik kaçağı onu kullananın değil devletin sorunu.
  3 -6 ... na musait
 7. 7.
  hırsızlığı savunan yazarların açıklamalarını görünce içim parçalandı derhal doğalgaz borusu döşeyip doğalgazı ve suyuda beleş yapalım .
  3 ... juanjuan
 8. 8.
  vatandaş olma olgusunu kaybeden kişiler yüzünden ortaya çıkan rezalettir. yapılan diğer kaçakçılıkların yanında kaçak elektrik bir şey değil aslında.
  2 -1 ... bad blues band
 9. 9.
  (bkz: pikachu yu kaçak elektrik için kullanmak)
  1 ... kaldimi2kaldimidohuz
 10. 10.
  şerefsizliktir.elektirk şirketlerinin de müdahale etmeyip, ödeyenlerin verecekleri ücreti arttırarak zarardan kurtuldukları durumdur. Doğuda yaşayan ne yidü belirsiz şeylerinde neden kaçak kullandıklarını sorduğunuzda buralarda yatırım yok, cafe yok, barajımız yok, bilmem ne yok demeleri yokmudur. onlara tek bir soru sorulmalıdır aslında hükümet oraya yatırım yapmaya çalıştığında, köprü yapmaya çalıştığında işçileri kaçıran, köprüleri yıkan, açılan dükkanların camlarını kıran dükkanları kundaklayan sonrada yatırım yok diyen zihniyet cahil zihniyetidir. Nankördür arkadaş.Siz açılan dükkanları yağmalayın , kundaklayın yatırım yaparlar oraya merak etmeyin.
  4 -1 ... fastturtleabraham