bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  2009 Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası Eleme Grubu maçları için milli takım aday kadrosuna çağrılan basketçimiz. texas longhorns'ta oynuyormuş.
  ... akmai
 2. 2.
  geleceğin basketbol yıldızı adaylarından. son derece hareketli ve bir siyahi oyuncu kadar da atletik.
  -1 ... derkampf
 3. 3.
  askerdeyken, bir doğuş albay vardı, sertti mertti ama, baba adamdı, hatta hiç unutmam, bir kere nöbette uyumuşum, ağzımdan kan gelinceye kadar dövmüş, sonra yüreği sızlamış, paltosunu bana vermişti. işte bu doğuş balbay'da bizim doğuş albay'la isim benzerliği içerisindedir.
  1 -1 ... la maison bleu
 4. 4.
  doğuş baybay vardı. hetti höttü ama iyi bir polisti. hatta hiç unutmam bi kavga sırasında yakalamıştı beni. bi tokat atmıştı. sonra acımış hadi yürü işine demişti. işte bu doğuş baybayla isim benzeşmesi vardır.
  1 -1 ... cavit
 5. 5.
  ncaa'in en iyi defansif oyuncularından biri olarak gösteriliyor. boyu da 1.85'i buldu. şansı az da olsa kendisini nba'de görme ihtimalimiz var.
  ... dudullulu barok besteci
 6. 6.
  geçtiğimiz sezon nba'de sayı kralı olan kevin durant kendisi hakkında şöyle konuşuyor:

  " Doğuş Balbay benim kardeşim gibi. Her zaman onun yanında olacağım. Türkiye'ye geleceğim zaman ilk ona bilgi verdim. Doğuş başarılı bir basketbolcu. Şutunu geliştirirse NBA'de forma oynayabilir"
  ... dudullulu barok besteci
 7. 7.
  akıllara jaka lakovic i getirmektedir.
  1 ... prensesin uykusuyum
 8. 8.
  yılın savuncacısı olmuştur.
  ... burakofly
 9. 9.
  ismail şenolun twiiterda yazdığına göre bu sene NBA draftına katılacak 3 basketbolcudan birisi.enes,furkan ve doğuş olacakmış.enes ilk turdan diğer ikisi 2.turun sonlarından seçilir gibi bir düşünce var.
  ... doncem ben sana
 10. 10.
  abd'de 2011 yılının en değerli uluslararası öğrencisi seçilmiştir. geçtiğimiz aylarda da big 12 konferansı'nda yılın savunmacısı seçilmişti.
  ... tearsofcold
kapat