1. 1.
  geç farkına varıp çok pişman olmanıza yol açar. bazı şeyler geç anlaşılır. karşınızdakini doğru anlamak gibi. siz siz olun fevri karar almaktan kaçının.
  2 ... this
 2. 2.
  istisnaların kaideyi silkemediği gibi son pişmanlık fayda etmez.

  şahsım ikilemde kalınca, duygusal açıdan kim daha tahripse hep onu seçti. bana iyi geleni değil, benim iyi geldiğime gittim hep. savaşcı yüreğimin götürdüğü hezimete, sabotesiz- kelepçesiz vardım kaç kere.
  bir sürü güzel insanı, kansızlar uğruna çıkardım hayatımdan. tanrı'nın bana fazlasıyla kodladığı insanlara acıma duygumu törpülediğimde kendimden af dileyeceğim.
  bir dahaki ikilemimde, "bana iyi gelenleri" seçmekte hemfikirler aklim ve kalbim.
  2 -4 ... liliith
 3. 3.
  Çoğu zaman yediğim bok. Yanımdaki insanın yanlış olduğunu biliyorum lakin inatla yanında olmak istiyorum. Oysa yanlış olduğu gibi beni üzen de kıran da o. Doğru insan ise beni her anlamda mutlu edip, her an sırtımı sıvazladığı halde yanlış insana gidiyorum buna bir nevi kalbini silkeyim biraz beyninle karar ver durumu denir.

  Birkaç zaman geçince günler, aylar veya yıllar fark etmez. Sonrasında yaptığın hatayı anladığında artık çok geç olduğunu, elinizde kocaman bir hiçlik olduğunu görüyorsunuz.
  4 -3 ... son feci kedi
 4. 4.
  ilişkilerin cilvesi haline gelmiş durumdur. Yanlıştır ama durum böyledir. Affedilmeyecek şey yapmayın bari de en azından özür dileyebilesiniz.
  1 ... sogeking
 5. 5.
  Neye göre kime göre doğru başlığı.
  ... karpuzkabugu
 6. 6.
  Bir Bad boy sarpcan yine birilerini üzmüş.

  - "sarp kolumu acıtıyosun bıraksana!"

  - "eeeh S*ktirgit kızım bak üzerim seni!"

  - ühüü (sarp çok tatlıığ).

  doğru insanı yanlış insan için üzmek
  1 ... utraya mokri
 7. 7.
  "doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı, yanlış zamanda gelen doğru insana tanımadığın sürece üzülen hep sen olursun."
  anton çehov
  4 ... kayipyildiz
 8. 8.
  Karşısına çok fazla yanlış insan çıktığı için, doğru insanı bulduğunda bocalamaktır.
  Yanlışlardan o kadar çok yorulmuştur ki, doğruyu bulduğunda ya farkında olamıyor ya da tahammül sınırları çok zorlanmış olduğu için karşısındaki doğruyu üzüyor.
  2 ... stargate
 9. 9.
  yanlış insan için doğruyu üzmek hmm tam tersi olmalı bence doğru insanın hayırlı duası varmış ki senin gibi yanlış birinden kurtuluyor. hayat ona bir ders veriyor asla orospulara aşık olma diye.
  ... biktimlan